Abyste věděli, jak na tom vlastně jste, je tu možnost využít monitoring kanalizace kouřovým generátorem nebo vyhledávání netěsností v odpadech a kanalizacích. Ty pak mohou způsobit prosáknutí nebo únik nepříjemného zápachu do vnitřku domu či bytu. Součástí monitoringu může být kamerový systém, který má nespočetné výhody. Kanalizační kamery mají velký rozsah průměru, a to od 40 mm do 300 mm. Tam, kde nepomůže kamera, tam pomůže kouřový generátor. Dalším krokem pak jsou zkoušky těsnosti kanalizací. Zmapování kanalizací od průměru 50 mm, vyhledání kabelů, mapování vodovodu či plynovodu je součástí práce, kterou MBmont poskytuje.

Zjistěte si, jak na tom vlastně jste.

Co a jak kontrolovat?

Existuje několik možností, jak monitorovat potrubí, odpady a celkově kanalizaci. Pokud máte problém například s možným prosakováním potrubí, můžete využít monitoring kanalizace kouřovým generátorem. Tento způsob se používá tam, kde nestačí kamerový systém. Kouřový generátor je slouží k vyhledávání netěsností v odpadech a kanalizacích, k zjištění spojů, které prosakují, a ke zkouškám těsnosti kanalizací či jímek. Mechanické čištění domovních odpadů pomocí pružin je ideální pro potrubí od 30 do 200 mm.

Čistící část je uložena v přední části vozíku na autě, a proto je snadné se kamkoli dostat a zajet tak, aby monitoring byl proveden správně. Potřeby monitoringu a kontroly jsou řešeny v jednom dni a zároveň lez s takovýmto vybavením pracovat i při teplotách nižších než 0°C. Mechanické čištění kanalizace se provádí buď motorovým perem nebo pak tlakové čištění tlakovou vodou.

Předchozí článekI levné mobilní klimatizace fungují spolehlivě
Další článekNabídka oděvů, která se jen tak neopakuje