Trend nákupu levných věcí, jejichž cena je často na úkor kvality, je sice stále na pořadu dne, ovšem čím dál více lidí začalo raději investovat do kvalitnějších výrobků, které nepodléhají krátkodobým a pomíjivým módním trendům.

Jedním z dobrých příkladů jsou hodinky PRIM. Nadčasový vzhled, elegance, precizní práce a originalita jsou tím důvodem, proč tuto značku volí stále více lidí. Firma, která své výrobky stále modernizuje a přitom nadále hrdě nosí své jméno, drží se kvalitního provedení a neopomíjejí ani historické základy, které daly této značce vzniknout a prorazit na trh, nyní přichází s další novinkou, kterou by si přála mít ve své šperkovnici nejedna dáma.

[slideshow_deploy id=’83355′]

Modelová řada LINEA, jejíchž hlavním ukazatelem je minimalismus, se rozšířila o hodinky s názvem LINEA ESENCE.
Díky osmi variantám číselníku si vybere každá žena ty, které ji nejvíce vyhovují. Od pastelových přírodních barev až po ty extravagantně modré, čí fuchsiové.
Vybírat si je možné i co se týče řemínků, v nabídce je buď kožený řemínek, nebo kovový tah. Vše záleží na vkusu nositelky a jelikož výrobci umožňují si zvolit jakoukoli variantu, fantazii se meze nekladou.
Jedná se o hodinky, které zkrátka podtrhnou a zdůrazní individualitu osobnosti každého, kdo si je navlékne na ruku.
Hodinky z této nové řady jsou k nahlédnutí na webu www.prim.cz a na značkových prodejnách v Praze, Ostravě a v Brně.