V domácnosti jsou místa, které vyžadují větší pozornost a častější dezinfekci, jako jsou toaleta a koupelna. Jsou to místa, kde se může hromadit nejvíce nečistot, navíc jsou určitou výkladní skříní každé domácnosti. Na vašem úklidovém seznamu by se tak na rozdíl od jiných míst v bytě nebo v domě měly objevovat mnohem častěji. 

Představujeme vám několik produktových tipů, které vám nejen celý proces uklízení usnadní, ale zároveň díky nim dosáhnete u vás doma maximální čistoty.

Nový čistič koupelny Bref Bathroom účinně odstraňuje zbytky vodního kamene, vody a mýdla a vaší vaně i sprše i dlaždičkám poskytne brilantní lesk.  Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu. 

WC blok Bref Color AKTIV s novým složením se postará o čistotu toalety a přináší do ní až o 50% vyšší lesk, díky speciálním polymerům. Navíc účinná technologie Odor stop úspěšně bojuje s nepříjemným zápachem. Každým spláchnutím se uvolňuje svěžest a účinná ochrana proti vodnímu kameni. Cena WC blok Bref Color AKTIV od 44,90 Kč.

Bref Total Hygiene and Shine díky své síle zabezpečení vaší toaletě ochranu před vodním kamenem a dodá jí hygienickou čistotu. 

Předchozí článekNabídka půjčky je k dispozici ve všední den i o státních svátcích
Další článekVyberáme terárijné zviera pre začiatočníka