Která volnočasová aktivita dokáže vyplnit nejedno větrné podzimní odpoledne? Přece pouštění létajících draků, které se těší rostoucí popularitě. Také jste si minulý rok při pohledu na létajícího draka na poli za vaším domem řekli, že by nebylo špatného si jednoho pořídit? Pak už neváhejte a přivítejte barevný podzim se vším všudy!

drak

Zábava do nepříznivého počasí

Podzim většina lidí považuje za nejškaredší roční období. Teplé letní dny jsou totiž nenávratně pryč, ale do zimy je ještě daleko a my si tak můžeme jenom nechat zdát o sněhové pokrývce, která nabízí mnoho vyžití… Byla by však chyba na podzim úplně zanevřít, protože i on v sobě ukrývá velký potenciál. A to by byla rozhodně škoda nevyužít! Jednou z téměř zapomenutých podzimních kratochvílí, která v posledních letech zažívá velkolepý návrat nejen na podzimní scénu, je bezesporu pouštění draků. Uvidíte, že vaše podzimní procházky budou rázem mnohem zábavnější a radostnější, když se připojíte do tohoto krásného sportu! Létající draci z Kokiskashop Vám vykouzlí úsměv na tváři i na obloze.

Povyražení bez omezení věku

A že pouštění draků je jen pro děti? Chyba lávky! Létající draci nadchnou nejen ty nejmenší, ale i dospělé, kteří se jako mávnutím kouzelného proutku mohou vrátit do dětských let a zavzpomínat na nejedno podzimní odpoledne strávené výrobou a následným pouštěním létajících draků. Co si však budeme nalhávat, podomácku vyrobený drak po letové stránce příliš nevynikal a většinu času strávil bohužel na zemi. Proto využijte možností současného trhu a vyberte si toho ideálního draka, který vám přesně padne do ruky a na obloze se udrží neuvěřitelně dlouhou dobu.

drak

Ideální létající drak pro každého

Přesvědčte se o tom, že moderní létací draci mají jen velmi málo společného s doma vyrobenými draky. Jsou vyrobeni z nylonu odolného proti protržení. Materiál je navíc použit ve dvou vrstvách pro ještě větší pevnost. Samozřejmostí jsou ergonomické úchytky, díky nimž je pouštění létajících draků vskutku oddychovou záležitostí.

Klasický drak je samozřejmě nejvhodnější pro děti, zatímco dvoušnůrový létající drak neboli kite zaujme i dospělé. A teď už zbývá jen vybrat tu správnou barvu, aby nebe za vaším domem zářilo všemi duhovými odstíny.

drak

Bezpečnost v první řadě

Při pouštění draků však vždy myslete na bezpečnost váš i vašich dětí. Dobře si vytipujte to správné počasí a nepouštějte draky v příliš silném větru. Velké poryvy mohou draka nenávratně zničit, což může jen vyvolat zbytečný dětský pláč.

Také vás myšlenka na pouštění létajících draků nadchla? To se není čemu divit, vždyť kdy by se nechtěl aspoň na jedno odpoledne vrátit do dětských let…

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Předchozí článekForex strategie aneb jak na to
Další článekPřikrývky pro podzimní dny