Poznávat krásy světa se dá mnoha způsoby a ten z ptačí perspektivy patří k nejkrásnějším a nejadrenalinovějším. Let balonem je skvělou variantou, jak se pokochat krajinou z výšky, navíc jde o nejbezpečnější formu létání! Dopřát si jej může skoro každý, nejsou nutné žádné speciální znalosti, dovednosti nebo fyzická zdatnost. S odborníky z ebalon.cz se nemáte čeho bát a let balonem si dopřejte za odměnu nebo jej darujte někomu ze svých blízkých.

Let balonem je možný celoročně

Během letu balonem se můžete kochat zajímavými místy ČR i krajinou, kde bydlíte. Letí se pomalu, po směru větru a jeho rychlostí, takže si stihnete vše prohlédnout a pořídit zajímavé fotografie. Perfektní dobou je ráno, hned po východu slunce, přičemž lety zrána bývají i nejlevnější. A co je nejlepší, vyhlídkový i kotvený let balonem je možný celoročně. Záleží jen a jen na přízni počasí, je totiž nejkrásnější, když svítí slunce, nefouká velký vítr a obloha je jasná.

Před letem

Bojíte se, že let balonem nezvládnete? Není třeba. Běžný strach z výšek rychle překonáte a pak už se budete jen kochat. Nejprve přímo na místě, odkud budete vzlétat, absolvujete krátkou instruktáž, dozvíte se potřebné informace a stručný průběh letu. Váš balon se mezitím naplní horkým vzduchem a vše se připraví ke startu.

Průběh letu balonem

Vlastní let balonem trvá minimálně jednu hodinu, v závislosti na povětrnostních podmínkách. Trasu lze pouze odhadnout a předpokládat, nelze ji přesně určit. Nejprve se vzlétne vysoko, později sestoupíte níže a před koncem letu se proletíte téměř nad korunami stromů. Pro přistání se volí nejlépe nějaká pěkná louka v dosahu silnice, kde vás vyzvedne doprovodné vozidlo.

Darujte zážitek ve vzduchu

Let balonem je skvělým dárkem k narozeninám, výročí, svatbě nebo Vánocům. Dopřát si jej může skoro každý, jen děti do 3 let a těhotné ženy by se mu měli vyhnout. Jinak není omezen věkem ani fyzickou kondicí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz