Let balonem je nevšední dárek pro každého

Máte ve zvyku dělat bláznivé kousky a patříte mezi lidi, kteří rádi vybočují z řady? Pak je tato nabídka určena právě vám. Ať už jste spolehlivý otec rodiny, zodpovědná matka, šílený zaměstnavatel, bláznivě zamilovaný do blondýnky nebo brunetky. Nebo jste žena milující muže svých snů. Nabízíme vám možnost prožít bláznivé dobrodružství v létajícím balonu, kde vše můžete zpečetit přípitkem a občerstvením. Na věčnou vzpomínku toho okamžiku je pořídíme fotografie, které vám budou po letu zaslány. Balonem létáme celoročně a proto je čistě na vás zda zvolíte let nad krajinou přikrytou bílou peřinou nebo v létě plnou veselých barev. Buď můžete trávit chvíle ve dvou nebo rovnou s rodinou či celou partou. Důvodů a příležitostí se najde vždycky dost. Máte kamarádku, která se bude brzy vdávat? Můžete jí koupit jako dárek let balonem. Ve vzduchu si můžete připít a oslavit tak její loučení se svobodou. Nebo jste muž a toužíte si vyčistit hlavu? Věřte, že ve vzduchu vás nikdo hledat nebude! Je to skvělý úkryt a místo, kde můžete být na chvíli sám sebou. Vypněte telefon, vypněte myšlenky a zkrátka si to jen užívejte a nechávejte se unášet jako pápěří. I muži mají své dny a klidně se můžete „zašít“ v balónu s kamarády na pánské jízdě.

let balonem

Let balonem – kdy létáme?

Balonem létáme celoročně. Lety balonem provádíme celoročně s možností prodloužení letenky. Naši piloti mají nalétané velké množství hodin, a proto se není čeho obávat.

Let balonem – jakým balonem poletíte?

Pokud budete chtít letět se svou partou, není problém. Létáme balonem pro 16 osob, který má velký a prostorný koš, takže nabízí dostatek komfortu. Díky své hmotnosti je stabilní, klidný, bezpečný a odolává i větrným poryvům. Balón je každých 100 hodin kontrolován a průběžně udržován autorizovaným servisem. Balonové lety provádíme pasažérské, privátní, kotvené, poznávací a reklamní.

Posted by AktualityCZ

Předchozí článekAnglická školka Praha 4
Další článekZima je období, které prověří stav našich plynových spotřebičů