A je to zase tady. Nový rok, předsevzetí a spousta odhodlání překonat všechny výzvy, které si na nás následujících 12 měsíců nachystá. Všechny výzvy, které na vás číhají ve virtuálním světě vašich oblíbených her, vám přitom hravě pomůžou zvládnout nové herní mašiny Lenovo.

C:\Users\raisovaa\Desktop\Lenovo obrázky\CES 2019\legion Y740.png

Bez ohledu na to, jestli budujete vzkvétající civilizace nebo kosíte nepřátelské emzáky ve velkém, potřebujete pro pořádný zážitek ze hry především vysoký výkon. Nová generace notebooků Lenovo Legion, které se už před časem oblékly do elegantního designu, přináší kombinaci nejnovějších grafických karet NVIDIA GeForce RTX, procesorů Intel Core a operačního systému Windows 10 Home pro maximální možný výkon. Ten můžete využít nejen na hraní, ale také pro úpravu fotek a videí nebo multitasking řady jiných programů.

Srdce i toho nejzapálenějšího hráče zaplesá nad špičkovým notebookem Lenovo Legion Y740. K dispozici je v 15palcovém a 17palcovém provedení a má vše, co potřebujete pro práci i zábavu. Ať už se rozhodnete pro větší či menší displej, můžete si být jistí, že se budete moci soustředit jenom na hru, nikoliv na rámečky kolem displeje. Okraje kolem obrazovky jsou totiž ještě tenčí, než u předchozí generace. Nejnovější komponenty skryté pod hliníkovým šasi a skvělý obraz ještě doplňuje podsvícená klávesnice CORSAIR iCue RGB a reproduktory Dolby Atmos s funkcí Dolby Sound Radar pro vynikající zvuk.

C:\Users\raisovaa\Desktop\Lenovo obrázky\CES 2019\legion Y540.png

Pokud si chcete zahrát oblíbené hry i na cestách a zároveň chcete výkonný notebook za dostupnější cenu, sáhněte po 15palcovém Lenovo Legion Y540. S grafickou kartou GeForce RTX 2060 a procesory Intel Core a váhou jen 2,3 kg z něj bude perfektní herní parťák na cesty i na doma.  Zároveň přináší bíle podsvícenou klávesnici s rychlou odezvou a reproduktory Harman Kardon s podporou Dolby Atmos, které vám svým zvukem doslova vtáhnou do hry.

Oba nové notebooky jsou vybaveny vylepšenou baterií s výdrží až šest hodin, což dává uživatelům dostatek času pro zábavu i na dlouhých cestách. Obávat se nemusíte ani přehřátí zařízení při obzvláště náročných bitvách díky inovativnímu systému dvou větráků Lenovo Legion Coldfront, který udrží notebook dostatečně chladný bez ohledu na to, zda hrajete nenáročné tahovky nebo grafická mistrovská díla.

Kvalitní hru ale netvoří jen výkonný počítač. V některých hrách se víc než kde jinde potřebujete spolehnout na rychlou odezvu a kvalitní provedení veškerého příslušenství. Z toho důvodu představilo Lenovo novou herní myš Lenovo Legion M500 RGB. Ta je vybavena celou řadou prvků pro maximální citlivost a přesnost, ergonomicky tvarovanými úchyty a programovatelnými bočními tlačítky pro ještě lepší ovladatelnost.

C:\Users\raisovaa\Desktop\Lenovo obrázky\CES 2019\legion Y27gq.png

A jestli si chcete hru vážně hodně užít, vsaďte na kombinaci prohnutého 27palcového monitoru Lenovo Legion Y27gq a herních sluchátek Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset nebo H500 Pro 7.1 Surround Sound Gaming Headset. Ty nejmenší detaily zobrazené v jasných barvách spolu s výjimečně jasným zvukem vás jednoduše vtáhnou do hry a nepustí.