Kvalitní víno se rodí již na vinici. Každý zkušený vinař ví, že dokonalá péče a starostlivost od samého začátku dělá skvělou chuť každého vína. V posledních letech se stále častěji vrací pěstitelé vinné révy k šetrnému ekologickému ošetřování vinic, což v praxi znamená minimalizace podílu chemických látek a napomáhání udržení správné rovnováhy biotopu. Díky této skutečnosti je tedy budoucnost kvalitního bílého vína a kvalitního červeného vína pozitivní. Společnost ALIFEA dováží kvalitní vína ze světoznámých vinařských oblastí. Jená se o takové Země, proslavené chutnými víny, jako je například Francie, Itálie, Španělsko, Rakousko, Argentina, Maďarsko, anebo Nový Zéland.

purple fruit

Dokonalá chuť, lákavá cena

Nepropásněte v žádném případě ani jednu novinku ze světa kvalitních vín a vyzkoušejte naše jedinečné degustační sady. Díky těmto sadám máte skvělou příležitost ochutnat kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína mnoha chutí. Vyberte si pro sebe to pravé a oddejte se zcela onomu lákavému pokušení. Pro své zákazníky pořádáme pravidelné degustace vína v Praze, kde vyzkoušíte, pod vedením zkušených profesionálů a odborníků na slovo vzatých, jaké víno je pro Vás to pravé a podle jakých kritérií vybírat. Máte li jakýkoli dotaz ohledně nákupu kvalitních vín z našeho e-shopu, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Věříme, že z našeho bohatého sortimentu si vybere opravdu každý milovník kvalitních vín.

Zkušenosti a letitá tradice

Vzhledem k tomu, že společnost ALIFEA S. R. O. na českém trhu s kvalitními víny působí již od roku 2012, můžeme se pochlubit dlouholetými zkušenostmi v oboru a samozřejmě i velkou zákaznickou základnou. V současnosti dominují kvalitní červená vína a kvalitní bílá vína převážně suchá, a proto i v našem portfoliu mají tato vína největší zastoupení. Pro lepší orientaci a představu zákazníků o našem mínění ohledně kvality prodávaných vín, jsme označili určité druhy hvězdičkami. Perfektní péče je u kvalitních vín na prvním místě. Proto se snažíme dovážet vína v závislosti na počasí, uchovávat je v klimatizovaných skladech a vůbec dělat maximum pro jejich bezpečné uskladnění a zrání.

Předchozí článekTisk a vazba diplomové práce – jak správně vybrat a na co nezapomenout
Další článekTrail mix – rychlé doplnění energie