Bio kosmetika je v dnešní době velkým trendem, nejedná se však pouze o alternativní styl. Přírodní kosmetika neobsahuje syntetické látky, pokožku neucpává a nechává ji volně dýchat. Je vhodná i pro citlivou pleť a oblíbená všemi generacemi.

Pro každý typ pleti

Bio kosmetika je vhodná pro jakýkoliv typ pokožky. Pleť jemně hydratuje a vyživuje bez toho, aby ucpávala pór, díky tomu může pokožka přirozeně dýchat. Lehká struktura bio produktů je vhodná jak pro citlivou pokožku malých dětí, tak pro velmi suchou a namáhanou pleť. Díky obsahu výlučně organických látek produkty nezpůsobují alergické reakce.

Přírodní péče o vlasy

Přírodní péči o vlasy přináší španělská společnost NAOBAY, která se zaměřuje na výrobu bio produktů pro celé tělo. Šampony NAOBAY neobsahují sulfáty, které vlasy zatěžují. Naopak jsou plné pečujících přírodních olejů a vitamínů. Díky nim jsou vlasy vyživené, posílené, poddajné a lesklé. Pečující kondicionér obsahující extrakt z oleje Světlice barvířské poskytuje vlasům potřebnou vitalitu a lesk. Omega 6 a kyselina linolová poskytují vlasům ochrannou péči, díky které nebudou jednotlivé prameny během žehlení nebo kulmování poškozovány. Specifické složení kondicionéru vlasy vyživuje od kořínků ke konečkům a chránění je před vnějšími vlivy.

Dopřejte svému tělu relaxaci

Tělové přípravky NAOBAY podobně jako šampony neobsahují sulfáty, ale pouze organické komponenty. Pokožce dodávají potřebnou hydrataci, vyživují ji, zpevňují a chrání proti volným radikálům. Lehká struktura tělových mlék příliš nemastí, ale velmi dobře se vstřebává. Tato kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti. Pro ty nejmenší se skvěle hodí dětské hedvábné tělové mléko NAOBAY, které pokožku hydratuje a zanechává ji vláčnou a pružnou. Nezpůsobuje alergické reakce a je vhodné pro časté použití.

Předchozí článekInspirace z Islandu: MINIMALISTICKÁ KUCHYNĚ
Další článekBuďte rafinovaná a zaujměte vůní!