Znáte společnost MSC MetPro a.s.? Tato firma se zabývá především tvarovým pálením a dalšími následnými operacemi. Dále se zabývá dodávkou hutního materiálu, zejména kvarto plechů a konstrukční oceli. Mezi nejčastější zákazníky a odběratele se řadí celá řada stavebních firem, strojírenských, obchodních a výrobních společností. Kovovýroba v České republice nabízí širokou nabídku služeb. Čtěte dál.

Přednosti firmy

MSC MetPro a.s. má proškolený a zkušený tým pracovníků, který se maximálně postará a komplexní služby. Přesně a precizně rozdělí materiál, rychle vyřídí vaši zakázku, nebudete tak muset týdny či měsíce čekat na materiál a v neposlední řadě vám ji i dopraví přímo na určené místo. Zákazníkům nabízí mimo jiné celou řadu služeb. Zajisté oceníte profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Prvotřídní kvalita, bohatá nabídka služeb, krátká dodací lhůta, specialisté v oblasti poradenství a odborně zpracované nabídky. Co víc si přát!

Kvalitní služby

Mezi nejkvalitnější služby patří zpracování oceli, nerezu, hliníku, kotlových plechů a speciální vysokopevnostní oceli. Kvalitní strojní vybavení se nachází na rozloze 12 000 m2 a díky takovému prostoru tak může být zpracováno velké množství operací najednou. Zákazníci oceňují právě rychlost zprostředkování a dodání zakázky.

Mezi hlavní služby patří: pálení, tryskání, ohraňování materiálu, rovnání, vrtání a řezání závitu, doprava a logistika. Při tryskání dochází ke zbavení materiálu rzi, okují a starých barev. Předností této povrchové úpravy je vysoká kvalita povrchu tryskaného materiálu. Společnost MSC MetPro a.s. disponuje širokou škálnou nástrojů pro ohraňovací lisy s lisovacím tlakem až 4000 kN s délkou ohranění až 4 050 mm.

Výhodou a plusem je nabízené poradenství v oblasti zpracování a použití vhodných materiálů, jsou schopni zajistit zkoušky ultrazvukem, povrchové a tvarové úpravy materiálu, svařování, skružování aj. Mezi další služby patří pálení tvarových výpalků za použití třech různých technologií.

  1. Pálení kyslíkem/acetylénem
  2. Pálení plazmou
  3. Pálení laserem