Giannini Versace jeden z nejlepších módních návrhářů dvacátého století, se narodil roku 1946 v Itálii. Od útlého dětství se chtěl stát návrhářem. V prvopočátku zkusil své štěstí u divadla, kde prorazil výrobky z kovu a kůže.V současné době je považován za světového návrháře, i když už bohužel není mezi živými, jeho značka se stále těší veliké oblibě.Oblékal spoustu celebrit na celém světě, nejvíce jeho výrobky proslavila princezna Dianna a Madonna.Jeho značka doplňků se stala synonymem pro věci plné luxusu, šarmu, vyhraněného vkusu a v neposlední řadě vysokého životního stylu.

kabelka
Versace není jen označení pro prvotřídní značku oděvů, ale i pro značku dokonalých doplňků. K celosvětově obdivovaným patří kabelky, které se staly nepostradatelným doplňkem každé opravdové dámy. Kabelky od Versaceho oslovují řadu žen a dívek po celém světě. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších a nejluxusnějších materiálů.Jejich propracovanost je opravdu překvapivá, jsou vymyšlené do sebemenšího detailu. Každá přihrádka a kapsička mají svoji funkci.

Letošní sezónu vsadila Versaceho značka na osvědčenou klasiku mezi kabelkami. Nová kabelka vyráběná pod názvem Frame Satchel v klasické bílé nebo černé barvě se zlatým kováním, které ještě více podtrhuje exkluzivitu tohoto módního doplňku.

 

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

Svět-Ženy.cz

GoldBach.cz

 

Předchozí článekTrápí vás smog? Odjeďte do lázní
Další článekPhablet Lenovo PHAB 2 Pro přichází na český trh