Že je léto definitivně pryč, není třeba nijak zdůrazňovat. Že barevným letním kabelkám odzvonilo, je jasná zpráva. Postupně nás zahaluje podzim a nutí nás, abychom vyměnili nejen oblečení, ale i doplňky – boty a kabelky. Nezbývá, než se opět začít kamarádit s šálami, čepicemi a rukavicemi. Lehoučká dámská kabelka do ruky k těžké zimní bundě a kabátu už tolik nepadne. Podívali jste se doma dobře, jestli jste připraveni? Jestli máte komfortní dámskou tašku přes rameno nebo dámský batoh? Proč byste je měli vlastnit? Pokud zvolíte dámskou tašku přes rameno, budete moci své ruce zahřívat hned dvakrát. V rukavicích a navrch ještě v kapse.

Batoh je batoh

Dámské batohy jsou na zimu mnohem praktičtější než dámské kabelky doplněné igelitkou. Alespoň jednou si to vyzkoušejte. Až pojedete z práce přímo do nákupního střediska, abyste zabezpečily svou rodinu chutnou večeří, jednou noste nákup v rukách, podruhé ho vložte do elegantního batůžku. Batoh uvolní vaše ruce, a navíc vám dokáže krásně zahřát záda. Nehledě na to, že vám poděkuje i vaše páteř. Uznejte, není co řešit!

Tip na dárek

Jestli patříte mezi poctivce, pravděpodobně už přemýšlíte nad vánočními dárky. Jak by také ne, když se na nás vánoční výzdoba směje z vitrín obchodů a v regálech kromě figurek k Mikuláši již také nacházíme spoustu vánočního zboží. Největší práci člověku nedá vlastní nákup dárku, ale nápad. Vymyslet, co komu k Vánocům dát. Možná teď poděkujete za tip, který udělá radost vždy a za každých okolností, a přitom vás nemusí stát majlant. Zavítejte do internetového obchodu bottega.cz a proberte se dámskými taškami. Nějakou pěknou dámskou tašku (dámskou kabelku crossbody, dámskou tašku Xti, dámský kožený batoh, …) tam určitě najdete.

Jako perfektní dárek také poslouží špičková obuv. Mrkněte do sekce dámské obuvi a vyberte si například senzační dámské polobotky, nebo kotníčkovou obuv.