Potřebujete doplnit svůj šatník o oblečení na chladnější dny? Možná zjišťujete, že vám nejvíce chybí pánské svetry. Nevadí. Jejich nabídka je dostatečně široká, takže si určitě vyberete takové, které vám perfektně padnou a ve kterých se budete cítit dobře.

pánské svetry

Podle čeho vůbec vybírat pánské svetry? Samozřejmě záleží na vašem vkusu, ale v potaz byste měli brát i další aspekty. Jedním z nich je i vaše postava. Pokud jste štíhlí, můžete si dovolit propínací svetry. V poslední době jsou oblíbené propínací pánské svetry na knoflíky. Jiné střihy zřejmě budete volit, máte-li silnější postavu. A co si vybírat mezi oblíbenými pánskými pulovry? Když si tento typ svetru dobře vyberete, budete mít ten správný šmrnc a dobře se kombinují i s elegantním oblečením. Pulovry se také báječně hodí na golf. Pokud jste tomuto koníčku propadli, jistě máte doma už nějaké svetry tohoto typu.

Pánský svetr pro volně časovou aktivitu

A samozřejmě při výběru pánského svetru bereme v potaz i příležitost, na kterou ho oblékáme. Hledáte svetr pro volně časovou aktivitu? Sportovní vzhled mají obvykle svetry na zip. Pohodlně se oblékají, a když vám bude teplo, ale ne takové, abyste svetr svlékli, jednoduše ho rozepnete. Vybíráte-li svetr s ohledem na společenskou akci, platí, že pro oficiální příležitosti se více hodí tmavější, pro volný čas světlejší barvy. A horní vrstvy oblečení volte i podle střihu. Cítíte se lépe v kulatém výstřihu nebo upřednostňujete pánské svetry do véčka? Při výběru kromě vašeho pocitu berte v potaz i to, co pod svetry nosíte. Pod košile se více hodí trička s kulatým výstřihem.

 

 

 

 

Předchozí článekPoužívané materiály na kravaty
Další článekPánská saka sportovní k riflím