Pokud jezdíte na skateboardu, určitě na něm chcete vypadat dobře. K čemu vám bude skutečnost, že ovládáte mnohdy i náročnou jízdu, když u toho budete vypadat hloupě? Co se mezi skatebordisty právě teď nosí? A jaké značky jsou nejvíce trendy? Odhalte s námi skejťáckou módu, která razí jasné heslo: pohodlí nadevše!

Chcete vypadat stylově? Můžete!

Brázdíte-li rádi ulice nebo skate parky na skateboardu, určitě se při tom chcete cítit pohodlně. Díky kvalitnímu skate oblečení je to hračka. Hlavním cílem oblečení pro skateboardisty je pohodlí, proto od této módy očekávejte volné střihy, které vás nijak nesvazují a neškrtí. Ba spíše naopak: základem jsou volná trička, která slibují maximum komfortu. Co se jejich designu týče, vsadit můžete na jednoduché i výrazné barvy, trendy jsou potisky související se skatem, případně i nápisy značek.

Na skateboard můžete v teplácích i kraťasech

Na skateboardu můžete jezdit ve volnějších teplácích, které vyrábí například značka Trasher nebo Rollerbones. Chybou nebude ani sázka na kraťasy, které ocení především ženy a dívky. V chladnějším počasí se vyplatí mít na sobě mikinu, která se může stát třešničkou na dortu vašeho skate vzhledu. Mikiny pro skejťáky a skejťačky vyrábí například Royal trucks, Chocolate nebo Skaterock. Skate oblečení je pohodlné a vyrobené z příjemného materiálu, má nenápadné i výrazné barvy a může být zdobené logem nebo ornamentem.

Typické skate boty

Skate boty poznáte na první pohled. I tady se setkáte se známými značkami jako například Fallen, Straye nebo Footprint. I tady se vyřádíte, co se týče barev, záleží tedy jen na vás, jestli vsadíte na černou klasiku, nebo se odvážete třeba nějakou jinou, výraznější a pestřejší barvou. Oblečení na skate, boty i doplňky seženete v populárním skateshopu Ambassadors.eu, kde si zaručeně vybere každý.

Předchozí článek5 nápadů na stylové dárky pro muže
Další článekJak nakupovat z Číny