Interiérové dveře zútulní domov

Interiérové dveře jsou součástí rekonstrukce našeho bytu. Jejich nabídka je skutečně velká a vybrat si není snadné. Oslovila jsem několik firem s poptávkou po dodání  a montáži dveří.

Interiérové dveře prozáří byt
Interiérové dveře 

Nejvýhodnější nabídku mi poskytla česká firma DVEŘE Pb s.r.o. , která mi nejen dodala skvělou cenovou nabídku, ale jde také o firmu, která nabízí produkty výhradně firem, které vsází na kvalitu.

Interiérové dveře mnoha tváří

Při návštěvě prodejny mi bylo poskytnuto odborné poradenství, zkušený pracovník věděl na co se zeptat, o jaký typ dveří mám zájem. Nejtěžší bylo vybrat design, i  s tím si pracovníci firmy DVEŘE Pb s.r.o. hravě poradili. Správnou velikost dveří zaměřili u mne doma, také s ohledem na typ a design oken a podlah vybrali vhodné dveře, které nenarušují ráz místnosti, stejně tak mi pomohli zkombinovat vhodné kování DVEŘE Pb s.r.o..

Interiérové dveře a jejich ceny

Interiérové dveře,nabídka a cenotvorba  kterou jsem od firmy dostala, byla konečná, započítána do ní byla také doprava a montáž. Snadno jsem si tak naplánovala tento finanční výdaj, aniž  by mne překvapila navýšená částka. Dodání dveří proběhlo v dohodnutém termínu, stejně tak jejich montáž.

K oživení bytu pomohou interiérové dveře

Při  výběru firmy DVEŘE Pb s.r.o. jsem se orientovala nejen na nabídku tradičních  výrobků, ale také na vstřícnost a odbornost personálu. Zajímaly mne také ceny, které jsou přiměřené. Na základě mých požadavků mi pracovníci společnosti pomohli vybrat vhodné dveře, poradili mi jak je udržovat. Montáž probíhala rychle a odborně.

Výhodou jsou jak webové stránky s nabídkou, tak kamenné prodejny, kam jsem se vypravila i já, abych si interiérové dveře prohlédla a osahala na vlastní oči. Zajímalo mne z jakých jsou materiálů, jaké mám při nákupu dveří možnosti výběru. Chtěla jsem kvalitu za rozumnou cenu a tu jsem také dostala, včetně záručního i pozáručního servisu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz