Venku za oknem nám teploty pomalu ale jistě směřují směrem k nule a to znamená, že se blíží zimní období. Mnozí z nás tak nedočkavě začínají plánovat výlet na hory. Do auta naskládat lyže, pytel s pískem, lopatu, řetězy a doufat, že vše zdárně vyjedeme. A nebo je tu ještě možnost využít služeb autopůjčovny a půjčit si vůz se kterým bezpečně vyjedeme i do vyšších horských poloh.

autopůjčovna

Aby bylo cestování zážitkem

Společnost Car2Move přichází s jedinečnou sezónní nabídkou na pronájem vozů Mercedes Benz GLA, který je výborným společníkem právě pro cestování za zimními radovánkami. Nejen, že disponuje dostatečným zavazadlovým prostorem na potřebné lyžařské vybavení, ale díky systému pohonu 4Matic se nezalekne žádných sněhových podmínek ani ve vyšších polohách. Značka Mercedes Benz je etalonem bezpečnosti a pohodlí, takže cestování s vozem GLA je zároveň příjemným zážitkem.

půjčovna

Na jak dlouho potřebujete

Pronájem vozů Mercedes Benz od Car2Move funguje velice jednoduše a přesně na tolik dní na kolik potřebujete. Autopůjčovna navíc garantuje v ceně pronájmu také dálniční známku, GPS navigaci a přistavení vozu kdekoli v Praze zdarma. Všechna vozidla jsou vybavena parkovacím asistentem, zpětnou kamerou pro bezpečnější couvání a vyhřívanými sedačkami, což přijde vhod nejen v zimním období.

Klidně na celou zimu

Pokud jste aktivním lyžařem nebo cestovatelem v zimním období, jsitě by vás nebavilo půjčovat si vůz na každý víkend. Pro  pronájem vozů Mercedes Benz trvající déle jak 30 dní využívá Car2Move systém operativního leasingu. V jeho rámci je hrazeno povinné ručení, ale také havarijní pojištění, takže můžete cestovat zcela bez obav. Vozem můžete cestovat po celé Evropské unii, může ho klidně využívat více řidičů a hlavně můžete smlouvu ukončit předčasně zcela bez doplatků. Zimní sezóna s vozy GLA bude skvělým zážitkem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu