Účetnictví je poměrně rozsáhlý obor, jímž se zabývá řada poskytovatelů a vy máte obavu, že zejména v Praze by mohlo outsourcování třeba účetnictví podvojného neúměrně zatížit váš rozpočet?

K tomu, že si nejprve společně rozebereme představu o budoucím vývoji, patří také váš názor na finanční stránku věci. Vždy se vám budeme snažit najít řešení na míru, které zohlední i částku, jež na něj máte připravenu.

Když hledat účetní v Praze, tak F-CHAIN

V Praze nově vzniklá pobočka společnosti F-CHAIN si navíc mezi ostatními účetními nese výhodu v tom, že má za sebou několikaletou praxi a zázemí mateřské zahraniční společnosti. A to nejdůležitější, co získala, jsou samozřejmě ohlasy těch, kteří už naše služby k plné spokojenosti využili.

I vy si můžete dovolit účetní a právní servis

Nejste spokojeni se svou účetní firmou? Nemůžete si dovolit drahého právníka? Nebaví vás řešit účetnictví a právní služby na více frontách? Zdržujete se tím od činností, kterým byste se měli při svém podnikání věnovat  prvořadě? Neklesejte na mysli, máme pro vás efektivní řešení. V oboru účetnictví a právního servisu dochází k praktickému sloučení výše zmíněných služeb. Navíc ve společnosti, která má s podnikáním v oblasti účetního a daňového poradenství, personalistiky, outsourcingu, respektive právních služeb a auditu účetnictví spoustu let zkušeností. Nabídka společnosti F-CHAIN vás zcela jistě zaujme.

 

Společnost F-CHAIN poskytuje účetní servis a současně nabízí právní poradenství – nadnárodním korporacím, malým i větším podnikům, vládním institucím, ale také neziskovým organizacím, osobám samostatně výdělečně činným a bytovým družstvům. Profesionální služby této společnosti může využít kdokoli – nezáleží na tom, jak jste ve svém podnikání velcí. Služby společnost nabízí momentálně kromě České Republiky i ve třech dalších zemích, a sice v Rusku, Ázerbájdžánu a Gruzii, kde má otevřené své kanceláře.

Úleva v podnikání

Díky výše uvedeným službám v oblastech vedení účetnictví, personální agendy, outsourcingu, daňového poradenství, ale zároveň i zpracování daňových přiznání a dalších služeb pocítíte ve svém podnikání značnou úlevu. Využit můžete také třeba služby v oblasti auditu a celního odbavení. Díky tomu získáte prostor a energii můžete věnovat důležitějším věcem, dáte svému podniku stabilitu, získáte potřebné cash-flow a k tomu navíc třeba výborně vedenou správu pohledávek a závazků, díky níž zefektivníte svou činnost a uspějete v konkurenčním boji na českém, případně i zahraničním trhu.

Vzhledem k mezinárodnímu působení společnosti F-CHAIN překonáte jazykovou i kulturní bariéru, v čímž získáte konkurenční výhodou, díky níž se prosadíte na zahraničních trzích. Za své peníze dostanete kvalitně a rychle dodané služby.

Chcete-li zefektivnit své podnikatelské aktivity, ušetřit spoustu času, vyhnout se studiu stále se měnících vyhlášek a směrnic v oblasti vedení účetnictví či mzdové agendy, prohlédněte si kompletní prezentaci služeb mezinárodní daňové a právní společnosti F-CHAIN na jejích webových stránkách www.F-Chain.com.  Budete překvapeni, kolik toho můžete získat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Český-magazín.cz

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

Předchozí článekPánské mikiny
Další článekPřivítejte jaro v botách Tamaris