Dřezy Franke jsou moderní, vysoce kvalitní, funkční dřezy do kuchyně, které na českém trhu zaujímají přední místo.

Společnost Franke

Firma Franke byla založena na začátku 20. století švýcarským klempířem Hermannem Frankem. Již v této době se začaly vyrábět první nerezové dřezy. Jelikož úspěch nově vyráběných dřezů byl více než obrovský, bylo žádoucí postavit první výrobní závod. Od 60.tých let pak firma expanduje a vzniká dalších 13 dceřiných společností. V současné době jich má firma již 80 po celém světě. V Česku působí firma již 20 let a řadí se mezi nejoblíbenější obchody zaměřující se na prodej dřezů a baterií.

Sortiment dřezů Franke

Dřezy Franke vynikají nejen svou kvalitou, ale také jejich přijatelnou cenou. Co se týká dřezů, z nabídky firmy si vybere opravdu každý. V nabídce jsou dřezy různých materiálů, dřezy se spodním nebo rovným zabudováním, dřezy s odkapem, rohové, kulaté, dvojdřezy a mnoho dalšího. Pojďme si nyní zmínit ty nejoblíbenější typy dřezů Franke.

kuchynsky-drez-franke

Nerezové dřezy

U nerezových dřezů je více než důležitá kvalita daného materiálu. Někteří výrobci nerezových dřezů chtějí na výrobě ušetřit a tak se může stát, že se dřez začne časem prohýbat, rezavět, praskat ve svárech nebo se bude špatně čistit. Dřezy Franke zaručují, že jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který má všechny vlastnosti, které má nerezový dřez mít. Těmi je lesk, odolnost proti korozi, dlouhá životnost, odolnost vůči zápachu a snadná údržba. Pokud potřebujete do své kuchyně atypický nerezový dřez nebo dřez se dvěma vaničkami, nemusíte zoufat. Z nabídky od Franke si vyberete i atypické rozměry a tvary.

Granitové dřezy

I u granitových dřezů platí důležitost kvality materiálu. Společnost Franke se zaručuje, že její granitové dřezy jsou vyrobeny ze směsi kameniva a tvrdého polymethylakrylátu. Nemusíte se tedy obávat žádných plastových náhražek potažených granitovým povrchem. Ceny granitových dřezů Franke se pohybují od 4 000 Kč výše, což je za nabízenou kvalitu velmi dobrá cena. I u granitových dřezů nabízí Franke různé variace, co se tvaru, velikosti nebo barvy týká. Kombinovat dřezy můžete i s granitovými bateriemi, které jsou též v nabídce firmy Franke.

Akční nabídky dřezů Franke

Stejně jako dnes každá firma, i firma Franke ráda odměňuje své zákazníky. Pokud byste chtěli rádi ušetřit, sledujte pravidelně aktuální nabídky. Franke totiž často nabízí cenově výhodné sety, tzn. dřezy Franke + baterie Franke. Svým členům pak Franke nabízí i věrnostní odměny. Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní a funkční dřezy neváhejte a nakupujte u Franke.