Před pár týdny jsme radostně přivítali nový rok a vykročili do něj s mnoha sny a předsevzetími. A mezi ta nejčastější patří ty, které se týkají našeho zdraví a celkově životního stylu. No kdo by si nepřál, aby za pár měsíců vypadal v plavkách k světu, nebo se zkrátka cítil dobře a zdravě.

Občas se ale motivace vytratí. Komu by se chtělo pořád doma zdravě vařit. Občas přijdou i dny, kdy by člověk nejradši nic nedělal a ve městě si zašel do nejbližšího fastfoodu nebo bistra. Ve francouzském pekařství PAUL ovšem mysleli na vás i na vaše předsevzetí a zařadili do své nabídky vitamíny nabitý salát a sendvič. Nutno podotknout, že obě tyto novinky jsou veganské, takže si na nich může pochutnat opravdu každý.

Že je zelenina důležitou složkou jídelníčku ví asi každý. Proto také součástí nového menu nemůže být nic jiného. Čerstvá bageta s pečenou mrkví, paprikou, špenátem a pestem je přesně to, co potřebujete během sychravých lednových dnů. Zelenina vás nabije energií, které v těchto dnech není nazbyt.


Pokud máte chuť na něco odlehčenějšího, je tu pro vás připraven salát z černé čočky. Cizrna a zelenina společně se zálivkou z olivového oleje, zázvoru a máty, vás překvapí svojí rozmanitou chutí a najíte se dosyta. Chcete dodržovat zdravý jídelníček i nadále, nebo máte jen chuť vyzkoušet něco nového? Určitě se zastavte v pekařství PAUL a ochutnejte.

Více na stránkách www.paul-cz.com.