Je tomu již pět let, kdy česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP vstoupila do DIGI TV.  Od té doby se odehrálo mnoho změn, které tuto značku posunuly blíže ke svým zákazníkům. Společně se spoustou novinek přichází i nové jednoduché jméno, které odráží nekomplikovanost a uživatelskou přívětivost poskytovaných služeb. Přivítejte Telly.

Během let kdy se značka modernizovala došlo k mnoha změnám. Například z čistě satelitní televize se stala i internetovou. Od té doby mohli lidé sledovat své oblíbené pořady na více zařízeních. Byly spuštěny aplikace pro chytré televize i pro mobilní zařízení s operačním systémem Android či iOS. Možnost sledovat své oblíbené programy tak nebyla nikdy jednodušší. Samozřejmostí se stalo i nahrávání pořadů, které lze poté shlédnout na kterémkoli svém zařízení. Nově bude mezi chytré televize, které umožňují sledovat Telly, patřit i značky LG nebo Samsung Smart TV. Připojí se tak mezi Sony, Phillips nebo TSL.

Od 1. dubna bude k dispozici nová nabídka programů. Ty budou rozděleny do tří balíčků označených Malý, Střední a Velký. Divák si tak může vybrat balíček dle svých potřeb, případně si k nim dokoupit i další doplňkové stanice, jako například 3 programy HBO nebo balíček Sport. Konkrétně balíček Sport si ovšem můžete pořídit i na krátkou dobu, a to na 1, 3 nebo 7 dní.  „Důležité je zdůraznit, že pro naše stávající zákazníky se nic nezmění. Pokud jsou spokojeni se svou aktuální nabídkou balíčků DIGI, mohou si ji ponechat. Vedle toho si ale mohou vybrat z nových Telly balíčků,“ okomentovala změny Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb.

Od května bude také v provozu nová Zákaznická zóna, kde se díky přehlednému designu dozvíte vše o své službě a objeví se i možnost platit kartou. Těšit se můžete i na zbrusu nový věrnostní program, který vám přinese každých 12 měsíců odměnu. Do budoucna se ovšem můžete těšit i na rozšíření programové nabídky, vysílání v UHD a nebo přehlednější vyhledávání v rámci archivu. Více informací naleznete na stránkách https://novadigitv.cz/

Tip redakce: Digitální signál si vychutnáte ještě lépe, pokud si pořídíte stylové stolky pod televizi.