Legíny ty jsou dnes již na seznamu oblečení, které ženy nosí naprosto běžně. Ještě nedávno však byla jejich vhodnost k běžnému nošení řešena v mnoha horlivých diskuzích. Pokud ještě stále pochybujete, zda dámské legíny nosit tam či onde, pak tedy slyšte pravdu pravdoucí: dámské legíny se už zdaleka nenosí jenom na sport, ale prakticky kamkoliv. A je to tak v pořádku. Jedná se o ležérní oblečení, které je opravdu trendy. Mnohé denní outfity si dnes bez dámských legín vůbec neumíme představit.

Pohodlí a zase pohodlí

Pokud bychom se měli zamyslet nad tím, odkud pramení obliba dámských legín, určitě bychom všichni řekli jedno slovo – pohodlí. A pohodlné nemusí být zdaleka pouze dámské legíny určené na sport, tedy sportovní legíny. Ženské nohy dnes mohou zdobit barevné legíny, legíny s krajkami nebo legíny s průsvitnými průstřihy. Zavítáte-li do internetového obchodu damskeleginy.cz, užasnete nad zeštíhlujícími legínami, anticelulitidními legínami, barevnými legínami, těhotenskými legínami, zimními zateplenými legínami, džínovými legínami, letními legínami, lesklými legínami nebo elegantními legínami.

Legíny klidně i místo kalhot

Pokud máte stále pocit, že se nemůžete, kromě sportování, pohybovat v dámských legínách jen tak s krátkým tričkem nebo krátkou mikinou, potom dámské legíny pojměte jako punčocháče a nikoliv jako kalhoty. Samozřejmě, kromě sportovních legín určených ke sportovním aktivitám a na sportoviště.

Pokud jde o délku dámských legín, aktuální trendy ukazují, že zdaleka nemusíte preferovat délku legín ke kotníkům. Nosí se dámské legíny pod kolena, nosí se dámské legíny do půli lýtek. Některé druhy dámských legín jsou dokonce navržené tak, že je opravdu můžete oblékat místo kalhot. Je to dáno většinou silnější látkou (zimní zateplené legíny) nebo materiálem, který se podobá denimu či kůži.

Předchozí článekČím zpestřit svou zahradu?
Další článekSportovní legíny pro každý druh sportu