Bývá-li ženám připisována jako typická vlastnost jistá rozmarnost, ženská láska k botám to potvrzuje. Málokterá z nás si vystačí s několika páry, jejichž funkčnost odpovídá stavu počasí.

Láska k botám – ženský osud

Dámské boty bývají pro něžné pohlaví nejen praktickou součástí šatníku, ale také důležitým estetickým doplňkem, který zásadně ovlivňuje váš zevnějšek a dojem, který díky němu zanecháte ve svém okolí. Nové a nové přírůstky do svého botníku si proto pořizujeme často prostě tehdy, že se nám líbí a v obchodě nás vysněný pár naprosto okouzlil.

Dokonce jsme schopné si pořídit z těchto pohnutek i boty, které jsou sice krásné, leč naprosto nenositelné, protože podpatek dosahuje výše bezmála vražedné. Takový přírůstek nám pak leží ve skříni, kam ho chodíme obdivovat a zuby nehty se bráníme představě, že by bylo vhodné těmto kráskám najít nový domov u někoho, kdo je skutečně unosí.

I takový je zkrátka úděl dámských bot. Jde o okouzlující a lehce marnivý svět, kam alespoň občas většina dívek i dam podlehne. Nechte se zlákat i vy. E-shop levneboticky.cz nabízí velký výběr bot na řadu různých příležitostí – od společenských lodiček přes sportovní tenisky vhodné pro milovnice ležérního stylu.

Jak boty správně zakomponovat do outfitu

Až si pořídíte ty svoje vyvolené (klidně i několikery!) botičky, nezapomeňte k nim rovněž přidat i kabelku. Směle můžete přitom zapomenout na zažité módní pravidlo, které praví, že boty s ní musí ladit. Zbytečně tak budete svazovat svou kreativitu, důležitá je totiž hlavně harmonie celku. Nehledě na to, že mít ke každému páru obutí patřičně sladěnou kabelku je pro většinu žen naprosto nereálnou investicí. Vsaďte i v tomto případě spíše na kvalitu než na kvantitu.

Dámské kabelky se vyrábějí z celé řady různých materiálů. Rozhodně vás ovšem nezklamou kožené kabelky. Pokud po nich sáhnete, získala jste zcela nadčasový a nestárnoucí kousek, se kterým prakticky nemůžete šlápnout vedle.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

Předchozí článekJe třeba dát tělu zabrat – činky na posilování
Další článekTěhotenské módní trendy