Víte, který doplněk ženy považují za nejelegantnější? No přece dámskou kabelku! I když se střih i barevné provedení dámských kabelek rok od roku mění, dámské kabelky prostě letí bez ohledu na desetiletí. To se nám to ale pěkně rýmuje. Každá pravá dáma přitom nejlépe ví, jaká dámská taška jí sluší nejvíce. Zda by měla raději sáhnout po dámské tašce versace, kabelka crossbody dámské, nebo raději upřednostnit tašku přes rameno dámskou, případně dámskou kabelku do ruky.

Striktně podle módních trendů, nebo nadčasový model?

Stojíte o pár obecných rad, které se týkají dámských tašek a dámských batohů? Pojďme na to! Pokud si chcete pořídit novou kabelku či batůžek, nejdůležitější ze všeho je, uvědomit si, co vlastně od svého budoucího “zavazadla” očekáváte. Zda si ho hodláte pořídit pouze na jednu sezónu, nebo chcete, aby vám sloužilo až do „roztrhání“. V prvním případě by kabelka přes rameno dámská, kožený dámský batoh, kabelka do ruky, no prostě jakákoliv dámská taška měla být vybírána podle aktuálních módních trendů. Měla by se jim přiblížit co nejvíce. V opačném případě je důležité vybírat něco hodně nadčasového.

Muži a jejich tašky

Kabelky a tašky však nejsou pouze doménou žen. I muži potřebuji své věci do práce i jinam někam ukládat. Mezi nejoblíbenější pánské tašky patří pánské tašky přes rameno. Někteří muži dají přednost spíše pánské kožené tašce, jiní luxusní pánské kožené aktovce. Jak se říká – proti gustu žádný dišputát.

Sháníte praktický dárek? Pánské a dámské tašky to řeší

Dámské batohy elegantní stejně jako luxusní pánské kožené tašky, ale i pánské cestovní tašky mohou být skvělým dárkem k jakékoliv příležitosti. Jde o to, že jsou to dárky praktické a užitečné. A to má přece každý rád. Až budete vybírat, zkuste to v e-shopu bottega.cz. Výběr je tam obrovský, ceny příjemné.

Předchozí článekZažijte vzrušující zážitky s nafukovacími atrakcemi
Další článekVítejte v Prosek Parku aneb Jak zkušený developer proměnil okrajovou část na žádanou lokalitu