Abyste si projížďku náležitě užili, měli byste se připravit a vybavit. Minimalizujete tak pravděpodobnost, že vám požitek z jízdy něco překazí.

Na co byste tedy rozhodně neměli zapomenout:

  • Cyklolahev nebo CamelBak. Dostatek tekutin je důležitý v létě i v zimě.
  • Pláštěnku nebo větrovku, abyste nepromokli při lehkém deštíku.
  • Šátek nebo čapka pod helmu. Když se ochladí, nebo když potřebujete odvádět pot.
  • Cyklistické brýle proti sluníčku, proti hmyzu a vůbec proti nečistotám, které se mohou do oka dostat.
  • Nářadí pro výměnu duše, náhradní duši nebo aspoň sadu na lepení. Spoléhat na to, že nepíchnete, může být adrenalin, ale pokud se to stane, může váš výlet skončit.
  • Nějaká ta svačinka. Proteinové tyčinky, gely nebo banány. Co vám nejlépe vyhovuje, aby vás nedostihla hypoglykémie a široko daleko zrovna žádná restaurace či obchod.
  • Návleky na ruce a na nohy, případně jedna teplá vrstva navíc. Zde samozřejmě záleží, v jakém ročním období na cyklovýlet vyrážíte a zda je počasí stabilní, nebo se může kdykoli změnit.

Aby vás všechny věci neomezovaly v pohybu, pořiďte si některý z vychytaných cyklobatohů nebo CamelBaků. Jsou velmi příjemné na nošení, přizpůsobí se téměř jakékoli postavě. Můžete na ně přichytit blikačky nebo cyklohelmu. Většina z cyklobatohů má zabudovanou pláštěnku, kterou lehce přes batoh přetáhnete, pokud vás přece jenom po cestě překvapí nějaký ten deštík.

Prodejny MMR E-bike

Všechny tyto doplňky a vychytávky můžete nakoupit v prodejnách MMR E-bike. Vše si v klidu vyzkoušíte, případně vám poradí ti, co už to vyzkoušeli a jsou vám v obchodech k ruce. Když už máte čas na výlet na kole, užijte si jej naplno!

Předchozí článekPoskytněte dětem nafukovací atrakce a stanou se z nich uštvaní beránci
Další článekČím oslavit Silvestra, aby Nový rok neprovázel bolehlav?