Napadlo vás někdy, jaké by bylo umět zastavit čas? Že si zajistit věčné mládí zatím neumíme? Současná medicína se tomu zkouší pomalými krůčky alespoň přiblížit. Toužíte-li po omlazení a vyhlazení vrásek, rádi bychom vám představili nejnovější metodu v podobě plazmaliftingu.

Plazmalifting
Plazmalifting

Co to plazmalifting je?

Jedná se o novou omlazovací metodu, při níž využijeme blahodárné působení vlastní plazmy, což je tekutá složka krve, kterou extrahujeme za pomoci speciální centrifugy. Je tvořena enzymy, vitamíny, minerálními látkami a dalšími prospěšnými součástmi.

To znamená, že s její pomocí můžeme nastartovat přirozenou regeneraci buněk, což povede k účinnému omlazení. Dochází ke zpevnění ochablé pleti, k vyhlazení vrásek, také ke sjednocení, mizí například kruhy pod očima. A zároveň k výrazné regeneraci poškozených buněk díky krevním destičkám a dalším součástem, lze ho tudíž využít i tehdy, pokud potřebujeme podpořit proces hojení například po dalších kosmetických zákrocích.

A jaké jsou jeho přednosti?

Metoda je vysoce efektivní, pro pacienta neznamená riziko, nemohou se vyskytnout nežádoucí účinky ani komplikace, neboť využíváme látku tělu vlastní. Hodí se proto i pro osoby, u nichž by jinak imunitní systém mohl spustit alergickou reakci.

Aplikaci předchází odběr vlastní krve, nemusíte se obávat, vypadá úplně stejně jako při kterémkoli jiném vyšetření. Rovněž při samotném plazmaliftingu nepocítíte žádnou bolest, a to ani v citlivých partiích obličeje, předem se aplikuje znecitlivující mast. Jinak je vhodná rovněž pro pokožku dekoltu, krku nebo i hřbetů rukou, kde se stárnutí kůže projevuje nejmarkantněji. Po ambulantně provedeném zákroku můžete kliniku ihned opustit, nečeká vás ani žádná zdlouhavá rekonvalescence.

Funguje i coby prevence, znatelně oddálí příznaky stárnutí, jak u mužů, tak i u žen, nerozhoduje ani typ pleti. Případně pro zlepšení účinku kombinujeme i s jinými postupy omlazování, vlastní plazma se navíc dá obohatit přidáním také kyseliny hyaluronové. Sám o sobě dokáže tento zákrok zajistí efektivní výsledek, který však zůstává stále velmi přirozený. Přetrvá po dobu zhruba jednoto roku, nicméně ho samozřejmě můžete podpořit i tím, že se o sebe budete náležitě starat. Prohřešky proti zdravému životnímu stylu se na vaší kráse v každém případě negativně podepíší.

Vyzkoušejte plazmalifting na klinice estetické medicíny Altos

Nejprve se dostanete do péče zkušeného dermatologa, který posoudí stav vaší pleti i váš celkový stav zdravotní. Pakliže ve vaší anamnéze nezjistí žádnou překážku, můžete sezení podstoupit. Zároveň se během konzultace dozvíte i cenu výsledného zákroku, u plazmaliftingu totiž záleží především na rozsahu ošetřované oblasti. V průběhu konzultace máte samozřejmě možnost se kdykoli na cokoli zeptat, naší vizitkou je nejen absolutní profesionalita podložená lety praxe, ale rovněž vstřícný přístup ke klientům.

Předchozí článekŠetřete na elektřině až několik tisíc korun ročně
Další článekPoužívané materiály na kravaty