Má někdo ve Vaší domácnosti nepříjemné alergie, nebo dokonce astma? Jste kuřáci? Je členem Vaší rodiny i pes, nebo jiný domácí mazlíček? Jezdí kolem Vašeho domu auta? Bydlíte v blízkosti továrny? Pokud je alespoň na jednu tuto otázku odpověď ano, potom byste vážně měli uvažovat o pořízení čističky vzduchu. Taková čistička dokáže zachytit ze vzduchu nečistoty a můžete tak dýchat doma vzduch bez bakterií, prachu, kouře, plísní a jiných nečistot. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní čističku, může Vás zbavit až 96% těchto škodlivin.

Čistička vzduchu
Čistička vzduchu

Proč je tak důležité vzduch čistit?

Nečistoty a mikroorganismy, které ve vzduchu dýcháme a které jsou v dnešní době všude kolem nás, mohou způsobovat nejrůznější zdravotní problémy, jako jsou bolesti hlavy, potíže s dýcháním a další. Mohou způsobovat různé infekce a některé látky dokáží v těle kumulovat a po letech způsobit opravdu vážné zdravotní komplikace. Pokud chcete předcházet těmto problémům u Vás i Vašich blízkých, potom by mělo být pořízení čističky vzduchu jasnou volbou.

Proto Vám přinášíme opravdu široký výběr čističek, které nejčastěji fungují na bázi uhlíkového bloku, který zachytává nečistoty a chemikálie, a UV lampy, která si skvěle poradí s mikroorganismy.

Kromě čističek vzduchu pro Vás ale máme také další zboží a mnoho výhod. Přinášíme Vám:

  • Rozsáhlý sortiment – přinášíme Vám široký výběr vzduchotechniky různého druhu. Jsou to například mobilní klimatizace, odvlhčovače, přímotopy a mnoho dalšího.
  • Garance nejnižší ceny – nabízíme Vám ty nejnižší ceny na trhu. Pokud ne, vrátíme Vám rozdíl.
  • Záruka vrácení peněz – zatímco jinde je to pouze 14 dní, u nás jsme tuto záruku prodloužili na 30.
  • Doprava zdarma již od nákupu nad 1000 Kč
  • Vstřícný přístup – rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme Vaše dotazy

Neváhejte vybírat ze širokého sortimentu a zlepšit vzduch, který dýcháte.

 

Předchozí článekPohodlné a zdravé sezení je základ pro úspěšné pracovní výkony
Další článekPitná voda je základ a neměla by chybět ani na pracovišti