Výrobce špičkového sportovního příslušenství Polar přichází na český trh s multi sportovními hodinkami Vantage V Titan. Nový inovovaný model disponuje oproti svému předchůdci Vantage V nižší hmotností, a tím ještě více usnadňuje jakýkoliv druh pohybu, ať už jste profesionálním sportovcem nebo pouze milovníkem aktivního života.

Prémiové hodinky, které jsou lehké jak titanovým materiálem, tak svým čistým leštěným vzhledem, dodají každému pohybu ten správný směr. I ti, které zajímá styl i při sportu si přijdou na své, a to díky novému designu řemínku.

Díky přesnému měření tepové frekvence získáte během několika minut ucelený přehled o tom, jak jednotlivá tréninková cvičení zatěžují vaše tělo a který druh pohybu je pro vás nejvhodnější. S revoluční technologií RECOVERY PRO se nadobro vyhnete přetrénování či zbytečným zraněním – nechte si poradit od chytrého sportovního asistenta, který vždy přesně zjistí, zda je vaše tělo připraveno na daný typ tréninku.

Uveďte své tělo do pohybu za asistence stylového virtuálního trenéra, který vám předá zpětnou vazbu, kdykoliv ji budete potřebovat. Již nyní zakoupíte novinku na e-shopu www.mujpolar.cz za 15 490 včetně DPH.

Předchozí článekLIVE SWEATERS, BE THE SHOW
Další článekVaNa1 pro milovníky módy