Jaro představuje pro mnohé řidiče ideální období pro důkladnou očistu jejich motorového vozu. Poletující pyl, nánosy bláta či jiné druhy nečistot musí na jaře mnohem více než kdy jindy z auta pryč. Své kvalitní mycí služby můžete nyní řidičům nabídnout také Vy.

Pohodlné mytí aut v automyčkách BKF CarWash

Bezkontaktní mytíje řidiči vyhledáváno velmi častěji. Nabízí jim možnost zbavit se veškerých nánosů nečistot, kterým jsou prostřednictvím počasí či ostatních venkovních vlivů vozidla každodenně vystavena. Umýt auto v modulárním mycím boxu BKF CarWash se vyplatí. Kromě tradičních mycích služeb, totiž můžete čerpat také mnohé další výhody. Automyčky BKF CarWash disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu Vašeho automobilu.

Výhody bezkontaktního mytí v automyčkách BKF CarWash

Společnost BKF CarWash se může pochlubit jednou z nejkomplexnějších nabídek platebního systému. Jako jedna z mála nabízí v České republice možnost bezhotovostní platby za využité služby. V západní Evropě je tato služba naprostou samozřejmostí a díky společnosti BKF CarWash nemusíte při placení myslet na to, abyste sebou měli dostatečný finanční obnos. Majitelé služebních vozů mohou čerpat výhody BKF věrnostního programu. Věrnostní program lze spravovat přes internet. Platí to především pro možnost dobít BKF kartu přes webový prohlížeč na internetových stránkách bkfcarwash.cz. Nelze opomenout ani program vzdálené správy automyček a dohled přes internet. Právě díky tomuto věrnostnímu programu umožníte Vašim klientům snížení návštěv ve Vaší čerpací stanici nebo třeba pneuservisu. Vzdálená správa automyček je kombinací automatického oznámení a vzdálené správy. Stará se také o posílání obchodních rozhodnutí s nejdůležitějšími informacemi.