Společnost coolboty.cz působí na trhu již od roku 2006, kdy započala s prodejem kvalitní outdoor obuvi, cestovními kufry, cestovními taškami, deštníky a jinými doplňky. Během let jsme se snažili nejen rozšířit nabídku produktů, ale především zjednodušit a zpříjemnit našim zákazníkům nákup na webu coolboty.cz. Jedině díky přímé spolupráci s předními dodavateli produktů můžeme svým klientům nabídnout pouze to nejlepší zboží za bezkonkurenční ceny. Blíží se podzim a mnoho z Vás jistě uvažuje nad tím, jak doplnit svůj botník. Nemusí jít konkrétně o outdoor obuv. Vyberte si z velkého množství dámských holínek, pánských holínek a dětských holínek a mějte nohy stále v suchu!

Kvalita za rozumnou cenu

Pro své zákazníky, a to nejen pro ty stálé, ale rovněž pro nové klienty, máme celou řadu výhod. Využijte všech našich chystaných slev a akcí a nepropásněte žádnou šanci výhodného nákupu! Léto již je nenávratně pryč a Vy byste měli pomalu přemýšlet nad zimní obuví. V naší pestré nabídce najdete dětské sněhule, dámské sněhule a pánské zimní boty a to v mnoha barvách a provedeních. Výhodou nákupu u nás je především pohodlí a v neposlední řadě také skvělá cena, kterou v kamenných obchodech nenajdete. V podzimním sychravém počasí Vás zcela jistě zahřejí kvalitní nepromokavé dámské, pánské, anebo dětské holínky. Vyberte si na e-shopu to pravé pro Vás!

Vaše spokojenost, naše priorita

Od samého počátku vzniku společnosti jsme se snažili vždy vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků. Těch si samozřejmě velmi ceníme, neboť jsme si moc dobře vědomi, že dobré jméno společnosti dělá především spokojený klient. Záleží nám na tom, aby pro Vás byl nákup na našem portále příjemný a jednoduchý zároveň. Chystáte li si pořídit kvalitní pánské boty, dámské boty a dětské boty z naší nabídky a nevíte si s čímkoli ohledně nákupu rady, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Věříme, že z našeho pestrého sortimentu nejen obuvi, ale i jiných doplňků v podobě cestovních kufrů, cestovních tašek, deštníků, anebo ponožek, si vybere i ten nejnáročnější zákazník!