Automyčka Express
Automyčka Express

Necháváte mýt své auto v myčce, která je často součástí benzinových stanic? Stalo se vám, že váš vůz nebyl dostatečně čistý, kartáče poškodily lak, zlomila se vám anténa nebo vám natekla voda do auta? S Automyčkou Express podobný problém mít nebudete!

Automyčka Express ručně umytý vůz – realita

Jste jeden z mála, kteří o své auto pečují nejraději sami a vše pečlivě umývají svýma rukama? Možná na to ovšem nemáte tolik času, kolik byste potřebovali. Potom je pro vás řešením Automyčka Express, která nabízí 12 hodin denně nejen umytí auta ručně, bez žádných kartáčů, které by poškrábaly lak!

Ekologické produkty

Automyčka Express je certifikovaná společnost, která každý vůz ošetřuje individuálně, dle potřeb a přání. Provoz všech poboček je navíc ekologický, během všech programů se využívají šetrné čističe a dokonce společnost provozuje i vlastní, moderní čistírny odpadních vod.

Každý si vybere

Společnost se snaží přizpůsobit požadavkům i těch nejnáročnějších. Veškeré čištění tedy provede profesionální tým v čase, který je předem určen. Od základního umytí vozu, přes vyčištění interiéru, až po opravu karoserie! Vše proběhne rychle, ale velmi kvalitně. Časově se pohybují programy od 25 minut do 24 hodin. Celý den však zabere pouze omlazení vašeho vozu, tedy oprava karoserie.

Pobočky ve velkých městech

Pobočky Automyčky Express najdete v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. V každém z nich se tyto pobočky staly součástí obchodních center, žádných čerpacích stanic u dálnice. Vaše auto tak můžete nechat ošetřit během nákupů nebo vycházky po městě. Výhodou je, že během 12-ti hodinového provozu můžete nechat své auto odvézt a opět přivézt kamkoliv potřebujete.

Předchozí článekTepelné čerpadlo pro váš dům
Další článekRychle může znamenat i bezpečně