SIVEK HOTELS

Předvánoční Praha nabízí mnoho nepřeberné množství vánočních trhů. Velké trhy najdete na Staroměstském náměstí, komornější trhy jako jsou např. na náměstí Míru a na Tylově náměstí, nebo na docela malé a originální, jako bývá ten na Uhelném trhu. Vánoční strom na největším trhu na Staroměstském náměstí se poprvé rozsvítí 28. listopadu 2015. Návštěvníci Prahy také vyhledávají oblíbené výstavy betlémů nebo českých vánočních zvyků a tradic.

 

Atmosféra v době adventu je totiž v pražských uličkách historického centra nezaměnitelná. Zpomalte, zajistěte si kvalitní ubytování se špičkovými službami v síti hotelů SIVEK HOTELS a vychutnejte si jejich pohodlí. V klidu pak můžete nakoupit originální vánoční dárky, vychutnat si atmosféru na vánočních trzích, zahřát se punčem či pečenými kaštany nebo se jen tak toulat zšeřelou Prahou.

SIVOK HOTELS
SIVEK HOTELS

 

Síť hotelů SIVEK HOTELS nabízejí dostatek pohodlí a dostupnost v centru Prahy. Můžete si vybrat vánoční dárky pro své blízké, vychutnat si neopakovatelnou předvánoční atmosféru, zajít si na dobré jídlo nebo do divadla.“

SIVEK HOTELS
SIVEK HOTELS

SIVEK HOTELS plně vyhovují jak pracovním tak i soukromým účelům a dokáží uspokojit širokou klientelu. Hotely Kampa Stará zbrojnice**** a William***+ jsou situovány v historické části Malé Strany, blízko centra města. Oblíbený hotel Melantrich*** leží v samém srdci Prahy mezi Václavským a Staroměstských náměstím a všechny památky v centru tak máte hned po ruce. V samém centru Prahy, přímo na jedné z hlavních tříd, je i další hotel Harmony***. Oblíbený je i Selský Dvůr**** v Hostivaři, kde si naši klienti vychutnávají mistrovsky připravená jídla od kuchaře roku 2013/14 Patrika Bečváře. V síti našich hotelů jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu, která míří do Prahy za byznysem. V hotelu Kampa**** mohou klienti v případě potřeby využít kongresový sál.“

SIVEK HOTELS
SIVEK HOTELS

 

Ať už se do Prahy v předvánočním čase vydáte soukromě nebo pracovně, nebudete zklamáni. Hotelová síť SIVEK HOTELS je vždy připravena přivítat své hosty, na výběr máte luxusnější i cenově dostupnější ubytování. Viliam Sivek – SIVEK HOTELS je rodinná hotelová a gastronomická společnost s mnohaletou tradicí v oboru cestovního ruchu. Její tým profesionálů se těší na každého hosta, kterému může poskytnout své služby.

Více informací a rezervace naleznete na www.sivekhotels.cz