The Goldbergs : Season 1 Episode 101

Děti. Každé je jedinečné, na světe nenajdete dvě, která by se chovala stejně. Jedna věc děti ale spojuje. Umí nás rozesmát a svými nápady nás leckdy dostanou do kolen! Nevěříte? Vybrali pro vás 4 jasné důkazy ze seriálového světa. Které z nich byste chtěli mít doma?

Miminko nebo netvor?

Stewie Griffin je malý ďábel, který by rád ovládl svět a zabil svou matku. Poznáte ho podle šišaté hlavy, kterou si splácnul, když skákal na posteli a narazil do stropu. Ale i s tímto malým netvorem se můžete pobavit. Vesmírná zmenšovací loď s laserovým spermicidem nebo přístroj na ovládnutí mysli! To je jen malá ukázka vynálezu tohoto malého netvora. Pravdou je, že když tyto přístroje otočí proti vám, už to taková sranda není. Své by o tom mohli členové Griffinovi rodiny vykládat.

Pozor! Dítě s kamerou

Tablet nebo mobil v dětských rukách – občas jediná hračka, která je udrží chvilku v klidu. Není to úplně pedagogické a výchovné, to víme všichni, ale občas není jiná volba. Co ale takhle dát dítěti kameru? Podívejte se na Prima Comedy Central, jak to dopadá. Adam, nejmladší Goldbergovic dítě, ji dostalo a ostatní členové rodiny se ze dne na den museli stát herci. Adam je svou kamerou neúnavně pronásleduje na každém kroku. Když se k tomu přidá nálada 80. let, šortky a neonové barvy, pak je to teprve ta pravá sranda s nádechem nostalgie.

Typická šprtka se smyslem pro humor

Když se na Alex podíváte, musí vám být podle jejich brejliček jasné, že je to typická šprtka. Alex svou inteligenci ráda využívá a často si střílí ze svých sourozenců. Dokáže být tak přesvědčivá, že ji její sourozenci skočí téměř na cokoliv. Jak vypadají její fórky, sledujte v seriálu Taková moderní rodinka.

Jak ale na Alex? Dejte ji nějaký úkol! Třeba ať nabije baterky ve chvíli, kdy nefunguje proud. Zatímco ostatní děti nad tímto úkolem pohoří, Alex objeví třecí sílu, která způsobuje napětí… Prostě nic pro ni není nemožné. Je tak samostatná, že ji její tatínek Phil přezdívá „samočistící troubou.“

Bez knížek nefunguje

Heckovi se jeví jako taková průměrná rodinka! Až na nejmladšího syna Bricka. Brick je totiž genius. Bez problému ve chvilce přečte knížku, kterou jeho starší bratr louská dlouhé týdny. Výjimečného dělá chlapce i jeho porucha. Brick se totiž potýká s palilálií – poruchou, která ho nutí opakovat slova, která už před momentem řekl. Jistě si dovedete představit, jak vtipně jeho řeč zní. To ale není všechno. Brick neumí lhát. Za každou svou lživou větou dodá „lžu“. Ideální dítě, nemyslíte? Problém nastává, když přijde řada na sport. To si Brick vezme na tenisové kurty místo rakety knížku, a pak s ním nikdo nehne.

Jaké je vaše oblíbené seriálové dítko? Inspirovali jste se někdy v seriálech, jak zabavit ty nejmenší, ať už se jednalo o vlastní, mladšího sourozence nebo i dítě od sousedů?