Venkovní akce jsou osvěžující a zapamatovatelné, ale nesmí pálit slunce nebo poprchávat. Situaci řeší – párty stany. Nicméně, ve skutečnosti musíme vzít v úvahu několik různých faktorů, aby se událost stala nezapomenutelným zážitkem. Takže bez dalších okolků, pojďme se na tyto faktory podívat. Počet hostů. Toto je dané, ale přesto se mnoha lidem nedaří zvážit, jak velký stan si pořídit. To může vést k tomu, že velikost stanu bude příliš malá a o komfortu si pak můžeme nechat jen zdát. A pokud bude stan příliš velký, hrozí, že se malá skupinka lidí, zde bude cítit trapně.  Při nákupu stanu zohledňujeme i podnebí.  Je potřeba uvážit, jak se klima ve vaší oblasti má tendenci chovat se většinu času. To vám pomůže vybrat stan, který je dodáván se správným typem textilie pro takové klima.

Jednoduše rozložitelné nůžkové stany

Moderní nůžkové stany si především oblíbili málo zruční lidé. Tento typ stanu lze rozložit jediným pohybem díky praktické nůžkové konstrukci. V závislosti na druhu události zvažujeme, zda budeme potřebovat nějaký extra prostor. Tak například, pokud budete mít mnoho židlí a stolů, budete určitě vhodnější trochu větší prostor. To samé platí, pokud si na párty objednáme kapelu. V každém případě doporučujeme nákup odolného a vysoce kvalitního materiálu, aby stan vydržel co nejdéle hezký a bez škrábanců či děr.

Párty stany nakupujeme jen u ověřených prodejců

Některé stany mají strukturální vlastnosti, takže může být použité osvětlení v průběhu akce, pokud se bude událost konat ve večerních hodinách. Řešíme i povrch, do kterých se párty stany kotví. Tráva, beton, asfalt, dřevo – i to vám pomůže vybrat správný materiál, který bude vhodnější pro tento konkrétní typ terénu. Nevíte si rady? Nebojte se zeptat profesionálů. Velký výběr zboží a skvělé ceny naleznete v eshopu t-zbozi.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Předchozí článekPandora náramky pro každou ženu
Další článekPravdy a lži o opalování