Let vrtulníkem

Život jako v nebi vám bohužel nikdo nezaručí, podívat se do něj alespoň na chvíli ale můžete! Vrtulník Robinson R 44 je pro tento účel tím nejlepším společníkem. Na vás zůstává, jakou trasu upřednostníte a krásy kterého koutu České republiky byste rádi z výše poznali.

Dobu i trasu letu si volíte sami

Na výběr je z několika druhů vyhlídkových letů, přičemž volit je možné mezi lety o délce 30, 60 a 90 minut. Každý podle toho, na jak dlouhou dobu se cítí! V nejkratších variantách je možné shůry obdivovat krásy bezprostředního okolí Prahy, během hodiny a půl dlouhého letu se je ovšem možné vydat na prohlídku Vltavské kaskády, po proudu řeky Sázavy i do Českého ráje. Účastníci letu vrtulníkem se rozhodně nemusí obávat, že by snad nic neviděli. Let probíhá dostatečně nízko na to, aby se bylo možné potěšit detaily na stavbách i přírodních útvarech. Výjimečnost daného okamžiku s vámi mohou sdílet vaši nejbližší, když vrtulník disponuje uzavřenou kabinou s dvěma řadami sedadel.

Let vrtulníkem

Prioritou je bezpečnost všech účastníků

Máte rádi adrenalin, ale bojíte se, abyste neriskovali příliš? Při realizaci vašeho výletu můžete být v naprostém klidu! Let vrtulníkem se uskuteční pouze za příznivého počasí. Když takové není, jsou účastníci letu včas informováni a let je přeložen na jiný termín. Podobně jsou z bezpečnostních důvodů stanoveny i váhové limity. Hmotnost jednoho pasažéra by neměla být vyšší než 110 kg, výjimky je možné konzultovat.

Let vrtulníkem

Překvapte originálním dárkem své blízké!

Výletní let vrtulníkem Robinson R44 je ideálním dárkem pro celou rodinu, kde si všichni přijdou na své. Tatínek zažije trochu dobrodružství, maminka se pokochá romantickými přírodními sceneriemi a děti budou nadšené z příjemně strávených chvil se svými rodiči. Na našich stránkách je možné se seznámit s detailními programy jednotlivých letů i přesvědčit o cenové dostupnosti tohoto zážitku.