Pro bezproblémový chod každé kanceláře je třeba vybavení nejrůznějšího druhu, od psacích potřeb a bloků, náplní do tiskárny a kancelářských papírů přes široký sortiment kancelářské techniky po tabule pro prezentace. Kancelářské potřeby používáte na každém rohu. Při práci dále pomáhají sešívačky, děrovačky, kalkulačky, pořadače, fólie na dokumenty, razítka, řezačky papíru, laminátory nebo skartovače. Pravděpodobně nejnákladnější a nejrozměrnější položku pak tvoří kancelářský nábytek.

Vše na jednom místě

Vybavit svou kancelář online, může být pořádný oříšek i pro obyvatele velkých měst – pokud ovšem nenakupujete na internetu. Komplexní služby v oblasti zásobování papírenským zbožím a kancelářskými potřebami poskytne léty prověřený eshop ARBO, který přijímá objednávky 24 hodin denně. Nakupovat tak můžete efektivně, pohodlně a tehdy, kdy vám to vyhovuje. Vyhnete se složitému objíždění obchodů, frontám na začátku školního roku i tahání těžkého zařízení a balíků papíru v rukou. Vybrané zboží dorazí hned druhý den až k vašim dveřím.

kancelářské potřeby

Základní sortiment

Na co že byste při zařizování neměli zapomenout? Dominantou kanceláře nebo home-office je kvalitní kancelářská židle. Pečlivým výběrem stabilní a pohodlné židle, která je anatomicky tvarovaná, umožňuje dynamické sezení, lze ji nastavit do vhodného úhlu a poskytuje oporu i pro ruce, předejdete problémům se zády. Vyplatí se předzásobit se kancelářským papírem, kterého se často spotřebuje obrovské množství denně. Zde záleží především na tom, co potřebujete tisknout. K dostání jsou varianty pro laserové i inkoustové tiskárny, papír vhodný pro oboustranný tisk, fotopapír pro plnobarevný tisk či speciální hlazený papír s vysokou bělostí. Ve firmách se dnes s oblibou provádějí nejrůznější prezentace, které vyžadují speciální tabule či flipcharty. Neocenitelnou oporou při práci je kancelářská technika, ale zapomínat nesmíme ani na zázemí kanceláře, které zajišťuje maximální komfort zaměstnanců. Sem patří především hygienické potřeby jako ručníky, ubrousky, dávkovače mýdla a toaletní papír.

Předchozí článekPitná voda je základ a neměla by chybět ani na pracovišti
Další článekHledám práci a není to žádná hračka