Letošní zima sice není příliš tuhá, to ale neznamená, že bychom mohli chodit po venku jen tak v tričku či mikině. To se však brzy změní, za pár měsíců je tu opět jaro, a my budeme bundy a kabáty směle odhazovat. Už máte v šatníku nová trička, mikiny s kapucí nebo bez ní, nebo třeba svetr? Vsaďte na nějaký cool obrázek, který bude na viditelném místě, a úspěch máte předem zaručen.

Trendy potisky, které neomrzí

Určitě jste zaznamenali, že se nosí vše, co je potištěno, pošito, pomalováno… Samozřejmě, občas se nám hodí jednobarevné oblečení, ale chceme-li být trendy, vyplatí se investovat i do svršků, které jsou vtipné a pestré právě díky potisku.

Krásné, trvanlivé a vtipné potisky umístěné na kvalitním oblečení nabízí např. e-shop bastard.cz. Najdete tady stylová pánská trička, která jsou vhodná jak pro silnější, tak útlejší muže. Z velikostí si vybere skutečně každý. Díky kvalitnímu materiálu je tričko odolné proti zničení, ale je i příjemné na nošení, pružné, barvy se nevytrácí…

Co se týče druhu potisků, najdete tady vtipné, humorné obrázky, ale i slogany, přirovnání, dvojsmysly, které by vás vůbec nenapadly… To vše z různých odvětví, na které si jen vzpomenete. Jmenujme kupříkladu sport, hudbu, jídlo, zvířata, sex, práce… A jsou tady i trička pro ženy a děti, takže můžete udělat radost celé rodince či kamarádům.

Aby vám nebylo chladno

Než bude čas jen na trička, ještě si počkáme, ale mikiny se hodí už i teď v zimě. Stylové pánské mikiny z bastard.cz mají příjemný tvar, vybrat si můžete z mnoha barevných provedení i mnoha potisků. Navíc e-shop nabízí i příjemné slevy nebo možnost posledního nákupu, kdy oblečení koupíte opravdu velmi levně. Poštovné se pohybuje od 49 Kč, k objednávce dostanete dárek a všechno zboží je skladem.

Vyberte si dle svého gusta, ukažte světu svůj smysl pro humor a ciťte se v příjemném oblečení jako ryba ve vodě.