Držet krok s posledními módními trendy a být originální není vůbec jednoduché. Sezónní kousky občas vyjdou pěkně draho. Ruku na srdce, chceme vypadat šik, ale při každém pípnutí karty nám je ve skrytu duše líto utracených peněz. Nedávno se ale v Praze na Václavském náměstí otevřel nový outlet store VaNa1, kde za hubičku pořídíte luxusní kousky do vašeho šatníku.

Multibrandový outlet VaNa1 leží přímo v centru Prahy v Paláci Koruna. Díky velkému prostoru 2700 m2 ve dvou patrech zde najdete přes 30 tisíc kusů oblečení, které je pravidelně doplňováno a je opravdu z čeho vybírat. Za zmínku určitě stojí, že kromě celosvětově známých značek, jako jsou Guess, Pepe Jeans, Levis nebo Lee, zde najdete i stylové a originální kousky od francouzských designérů. Nestane se vám tedy, že na ulici potkáte 5 lidí, kteří mají na sobě to samé co vy.

Hlavu nemusí věšet ani nadšenci sportovní módy. Ve VaNa1 naleznete i kousky od značek Adidas, Nike, Vans, Puma a mnoha dalších. V outlet storu mysleli i na milovníky luxusní módy. Čekají tu na vás značky jako Furla, Valentino či Dolce&Gabbana. Kromě módy pro muže, ženy a děti, zde můžete sehnat i stylové dekorace pro vaše bydlení, které zaujmou každou návštěvu.

Tak zavítejte do outlet storu VaNa1, kde se slevy pohybují nejčastěji kolem 50 – 70 % z původní ceny. Nakupování nikdy nebylo pohodlnější a levnější.

https://www.instagram.com/vana1outlet/