Ultrazvukové špachtle, pro ošetření obličeje, jsou populární po celém světě. Používají se jak ve wellness lázních, kosmetických salónech, ale i v domácím prostředí.  Na trhu existuje několik značek a typů ultrazvukových špachtlí.  Cena se liší podle toho, co od této kosmetické pomůcky očekáváte, a hlavně jakou máte pleť. Jedná se tedy o moderní, bezbolestné, hloubkové čištění, jehož výsledkem je krásná, zdravá, mladá pleť.

press news media

Na jakém principu pracuje ultrazvukový přístroj

Ultrazvukové přístroje pracují na principu vysokofrekvenčních vibrací.  Což v podstatě znamená, že mechanická energie (kmity) se přeměňuje na teplo, které působí hloubkově na buňky, prokrví pokožku a dodá ji živiny, vodu. Zároveň maximálně absorbuje kosmetické přípravky a aktivuje metabolismus. Pravidelné a důsledné používání ultrazvukové špachtle může léčit, vyléčit tyto kožní problémy:

  • ucpané póry
  • mastná pleť
  • suchá pleť
  • načervenalá pleť
  • černé, bílé tečky
  • nerovnoměrnost
  • akné
  • jemné, hrubé vrásky

Citlivá pleť

Citlivou pleť poznáme podle toho, že krém, který nanesete na pokožku, vám může přivodit zarudnutí pleti, svědění, různé fleky a podobně. Bohužel v dnešní době je velký nárůst osob, které trpí citlivou pletí. A nejsou to jen ženy, i muži. Samozřejmě že to není jen způsobeno krémy, ale taktéž klimatickými podmínkami, stravou a genetickou výbavou.  Pomoc vám může právě tento ultrazvukový přístroj. Důležité je zaměřit se na problémové oblasti, nepoužívat krémy, nebo micelární vody. Postačí vám k tomu čistá (kojenecká) voda a špachtle, u které měníte jak úhel, směr, tak tlak pravidelně. Proč? Protože že naše pleť má mnoho nerovností a nepravidelné uložení tuků, živin.

Ultrazvukové špachtle jsou hygienické

Ultrazvukové špachtle nevyužívají kartáče, kotouče, ve kterých se časem mohou vyskytnout bakterie, nebo odumřelá kůže. Jedná se o stěrku, kterou po každém použití vyčistíte antibakteriálním roztokem a můžete znovu použít. Navíc ušetříte nemalé peníze za případnou koupi nového kosmetického přípravku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz