Hotel TOP Benecko si velmi dobře pamatuji ze svého dětství. Vždy jsme si totiž po svém návratu domů pochvalovali vynikající kuchyni, což má maminka a to podotýkám, že je skvělá kuchařka, málokdy mohla přenést přes své srdce. Vždy jsme se jako děti v tomto hotelu cítili velmi příjemně, až domácky. O to zarážející bylo zjištění, že v roce 2013 hotel přijal své poslední hosty a pak své brány zavřel. Nedávno mi ale moje dobrá kamarádka, která má stejně starého syna jako já, prozradila, že se hotel bude opět otevírat a že by nebyl špatný nápad své děti poslat na nezapomenutelný výlet na toto kouzelné místo. Nevěřila jsem v prvních chvílích svým uším a po malém prozření a vstřebání této fantastické informace jsem jednohlasně souhlasila s jejím návrhem. A co děti? Ty na toto místo dodnes rádi vzpomínají, jelikož jsme využili skvělé nabídky jarního ubytování pro školy v přírodě, hned jak to bylo jen možné a rozhodně toho nelitujeme.

Ubytování pro školy je relaxací nejen pro děti, ale i pro jejich pedagogy

Když na nás z internetových stránek vykoukla možnost ubytování pro školy, já ani můj syn jsme neváhali. Filip se zprvu trochu obával neznámého, což je pochopitelné, jelikož se mělo jednat o jeho první školu v přírodě, ovšem díky vstřícnému přístupu pedagogického sboru, zvládl vše na jedničku a o svém výletu nám každý den srdceryvně vypráví znovu a znovu. Domnívám se a myslím si, že mi pedagogický sbor dá za pravdu, když si troufnu tvrdit, že výlet musí být odpočinkem nejen pro samotné děti, ale i pro jejich pedagogický sbor, který jistě stejně tak jako já, kouzlo tohoto hotelu velmi dobře zná ze svého dětství.

Hotel pro rodiny s dětmi vám nabídne vše, po čem na dovolené toužíte

Kromě jiného, je toto kouzelné místo soustředěné i jako hotel pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Díky úžasnému prostředí, turistickému vyžití a nespočtu pěších i cyklistických tras, je toto místo jako dělané pro rodiny, které mají rádi aktivní odpočinek. Je tedy nadmíru jasné, že až Filip alespoň částečně zapomene, jak krásné toto místo bylo a jeho vzpomínky lehce vyblednou, splní si i jeho maminka sen o tom, vrátit se na toto krásné místo, které jí dovolí si na okamžik zavzpomínat na to, jaké to tu bylo před několika lety.

Předchozí článekPohodlné cestování díky univerzálním autopotahům
Další článekPříběh džínů