Hotel TOP Benecko si velmi dobře pamatuji ze svého dětství. Vždy jsme si totiž po svém návratu domů pochvalovali vynikající kuchyni, což má maminka a to podotýkám, že je skvělá kuchařka, málokdy mohla přenést přes své srdce. Vždy jsme se jako děti v tomto hotelu cítili velmi příjemně, až domácky. O to zarážející bylo zjištění, že v roce 2013 hotel přijal své poslední hosty a pak své brány zavřel. Nedávno mi ale moje dobrá kamarádka, která má stejně starého syna jako já, prozradila, že se hotel bude opět otevírat a že by nebyl špatný nápad své děti poslat na nezapomenutelný výlet na toto kouzelné místo. Nevěřila jsem v prvních chvílích svým uším a po malém prozření a vstřebání této fantastické informace jsem jednohlasně souhlasila s jejím návrhem. A co děti? Ty na toto místo dodnes rádi vzpomínají, jelikož jsme využili skvělé nabídky jarního ubytování pro školy v přírodě, hned jak to bylo jen možné a rozhodně toho nelitujeme.

Ubytování pro školy je relaxací nejen pro děti, ale i pro jejich pedagogy

Když na nás z internetových stránek vykoukla možnost ubytování pro školy, já ani můj syn jsme neváhali. Filip se zprvu trochu obával neznámého, což je pochopitelné, jelikož se mělo jednat o jeho první školu v přírodě, ovšem díky vstřícnému přístupu pedagogického sboru, zvládl vše na jedničku a o svém výletu nám každý den srdceryvně vypráví znovu a znovu. Domnívám se a myslím si, že mi pedagogický sbor dá za pravdu, když si troufnu tvrdit, že výlet musí být odpočinkem nejen pro samotné děti, ale i pro jejich pedagogický sbor, který jistě stejně tak jako já, kouzlo tohoto hotelu velmi dobře zná ze svého dětství.

Hotel pro rodiny s dětmi vám nabídne vše, po čem na dovolené toužíte

Kromě jiného, je toto kouzelné místo soustředěné i jako hotel pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Díky úžasnému prostředí, turistickému vyžití a nespočtu pěších i cyklistických tras, je toto místo jako dělané pro rodiny, které mají rádi aktivní odpočinek. Je tedy nadmíru jasné, že až Filip alespoň částečně zapomene, jak krásné toto místo bylo a jeho vzpomínky lehce vyblednou, splní si i jeho maminka sen o tom, vrátit se na toto krásné místo, které jí dovolí si na okamžik zavzpomínat na to, jaké to tu bylo před několika lety.