Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky? Chcete ji obdarovat něčím, co ocení a co jí udělá radost? Rozhodně byste se jí měli zeptat na to, co by si přála. Ženy jsou nevyzpytatelná stvoření, která v jednu chvilku chtějí to a v druhou chvilku zase ono. Pokud však žena neřekne nic konkrétního, nabízí se otázka, co jí udělá radost? Co ji zároveň neurazí? Vyvarujte se raději oblečení, protože i hloupé spletení velikosti může ženu pořádně naštvat. Abyste však dlouho nepátrali v obchodních domech, poradíme vám, co ženě koupit. 

Každá žena je samozřejmě jiná a každá si přeje něco jiného. Přesto se najdou věci, kterými uděláte každé ženě radost. A tyto věci jsme vypsali do krátkého seznamu. 

Šperky jsou vždycky ceněné

Ženy milují módu a módní doplňky. V oblečení se však můžete splést, proto ženám pořiďte módní doplňky, a to ideálně šperky. Šperky jsou opravdu skvělou volbou, kterou žena nepohrdne. I když mnohé ženy říkají, že šperky nenosí, opak je pravdou. Takovým krásným náramkem Calvin Klein nebo prstenem Calvin Klein nepohrdne žádná žena. 

Navíc jak náramek, tak prsten k sobě krásně jde a jednotlivé kousky se velice dobře kombinují. Touto volbou skutečně nešlápnete vedle. 

Stejně tak nešlápnete vedle vkusnými hodinkami, které ženám pořídíte. Hodinky jsou nadčasový módní doplněk, který ženy zkombinují jak s ležérním outfitem, tak s outfitem elegantním. Nezapomeňte na to, že hodinky jsou něco, co z módy zkrátka nevychází. Doporučujeme zejména hodinky Mont Blanc.

Poukazy do obchodů nikdy neurazí

Pokud víte, že by žena ocenila nějaké oblečení, ale nechcete střílet “od boku” nebo se nechcete splést ve velikosti, kupte ženě poukaz do jejího oblíbeného obchodu. Žena si tím pádem koupí to, co se jí líbí nebo co chce. 

Navíc poukazy platí minimálně rok, žena si tedy nemusí koupit něco hned během měsíce. Může klidně počkat až na velké slevy nebo nové kolekce.

Předchozí článekRenáta Fučíková navrhla novou kolekci porcelánu protkanou vánoční atmosférou
Další článekNa výlet s výhledem vás vezme Robinson