Chce to klid a nohy v teple. A obzvláště při práci venku v zimních dnech. Už máte kvalitní zateplenou pracovní obuv? Pokud ne, je ten správný čas se po ní poohlédnout. Na trhu je k dostání široká nabídka kvalitní zateplené pracovní obuvi, která má své využití v řadě pracovních odvětví. Vybrat si můžete boty určené do stavebnictví, zemědělství nebo třeba pro myslivce. Pojďme si přiblížit vlastnosti zimní pracovní obuvi a představit boty, které vám při práci v zimě přijdou vhod.

Zimní kotníková obuv

Se zimní kotníkovou obuví, která nabízí ochranu citlivého kloubu, neuděláte krok vedle, pokud pracujete v zimním období na výrobě, na staveništi nebo v lese. Na trhu najdete modely, které jsou antistatické a olejivzdorné, mají zpevněnou ocelovou špičku a chrání chodidlo před hřebíky a špendlíky. Tyto pracovní boty, vynikající komfortem a odolností, jsou vhodné jak na práci venku, tak na práci v zimě. Přinášíme vám hned 4 tipy na stylovou, pohodlnou a funkční zimní kotníkovou obuv.

TIP: Pracovní obuv BK HONEY ANKLE WINTER

Pracovní obuv BK HONEY ANKLE WINTER ve vzhledu takzvaných „farmářek“ nabízí pryžovou podrážku odolnou proti olejům. Samozřejmostí je maximální pohodlí. Vybrat si můžete hned ze tří barev.

TIP: Pracovní obuv PRESTIGE

Také česká značky PRESTIGE nabízí zimní pracovní boty. Pracovní boty PRESTIGE – 3410 jsou vyrobeny z kvalitní usně s polyuretanovou folií a disponují podešví tlumící nárazy.

TIP: Pracovní obuv CERBIATTO S3 CI HRO SRC

Hledáte vysoce odolnou pracovní zimní obuv? Pracovní obuv CERBIATTO S3 CI HRO SRC se pyšní nejen nepřehlédnutelným designem, ale také kompozitní tužinkou, stélkou odolnou proti propíchnutí, antistatickou a protiskluzovou gumovou podrážkou rezistentní olejům i voděodolným svrškem z prodyšné kůže.

TIP: Pracovní obuv STRONG PROFESSIONAL ORSETTO O2 CI SRC

Pracovní obuv STRONG PROFESSIONAL ORSETTO O2 CI SRC bez tužinky je vyrobená z prodyšné kůže a nabízí antistatickou a protiskluzovou PU/PU gumovou podrážku rezistentní olejům.

Zimní vysoká obuv

Ptáte se, kdy zvolit vysokou holeňovou obuv? Pokud se plánujete pohybovat ve vysoké sněhové pokrývce nebo v blátě, oceníte výšku zimní holeňové obuvi, která vám zajistí suchou nohu. Vybrat si můžete obuv v běžném standardu s označením O a v bezpečnostním standardu s označením S, která je opatřena bezpečnostní špičkou.

TIP: Pracovní obuv STRONG DUCATO S3 CI SRC

Sháníte bezpečnostní zateplenou vysokou obuv s ocelovou stélkou i tužinkou odolnou proti propíchnutí? Pracovní obuv s voděodolným svrškem z prodyšné kůže pro vás bude tou pravou volbou.

TIP: Pracovní obuv TOP CLASSIC STRALIS S3 CI SRC

Pracovní zimní obuv TOP CLASSIC STRALIS S3 CI SRC je určená pro profesionální použití. Je vyrobena z černé kůže a z textilu a disponuje ocelovou tužinkou ve špičce se stélkou.

TIP: Pracovní obuv MADRON

Pracovní vysoká obuv MADRON nabízí TPR podrážku, svršek z odolného PU v kombinaci s nylonem i zateplenou nevyjímatelnou vložku.

TIP: Pracovní obuv COLDMAX

Svršek vyrobený v kombinaci PVC a textilie a podešev z PVC nabízí vysoká zateplená obuv COLDMAX.

Veškerou zmíněnou pracovní obuv a další osobní ochranné pracovní pomůcky můžete zakoupit na tomiscz.cz.