Každý, kdo má rád kvalitní víno, si rád vychutná tu chvíli s vínem v ruce. Alifea nabízí kvalitní červená vína i kvalitní bílá vína z celého světa. Na své si zde přijde ale i ten, kdo miluje víno růžové nebo šumivé.

Co Alifea nabízí?

Kdo miluje kvalitní červené víno, jistě ocení svatovavřinecké zemské víno, které vás překvapí chutí sladkého dřeva a višní. Toto víno si dejte spíše k večeři nebo jej na ještě nějaký čas uložte k archivaci. Zajímavá chuť cabernet savignonu Bodega Volcanes de Chile z roku 2016 vám představí chuť tmavé čokolády, ostružin a mentolu. Toto víno musíte rozhodně vyzkoušet. Naopak milovníci kvalitního bílého vína ocení chuť kandovaných citrusů zemského vína chardonnay z Moravy. Navíc se zde dohromady snoubí s medovokvětinovými tóny, které toto víno dělají vyjímečným. Co byste rozhodně měli ochutnat, je Riesling Grand CruSommerberg 2016 nebo ryzlink vlašský z Moravy z vinařství Ilias. Ten míchá dohromady chuť žlutého grepu a vlašských ořechů.

Vyrazte na ochutnávku s Alifeou

Pravidelné ochutnávky vín jsou pořádány jak pro milovníky vína, kteří mají určité zkušenosti, ale i pro úplné začátečníky, kteří se rozhodli víno poznávat. Degustace vín Praha se konají v pravidelných datech, a to v ulici Zborovská v Praze 5. Profesionálové, jako dlouholetí sommeliéři vám přinesou různé informace z oblasti francouzských vín či o vínech z celého světa. Součástí takové degustace vín je samozřejmě občerstvení, které nikdy nechybí.

Nemusíte se přímo účastnit degustace – Alifea má řešení!

Nemáte-li čas na degustaci vín v Praha, objednejte si degustační sadu vín přímo do domu. Uvnitř si pochutnáte na vínech z Toskánska, ze Španělska nebo z oblasti Itálie Piemonte. Ke každé sadě je přidána praktická taška na víno.

Nechte se unášet kvalitními víny od Alifei!