přeprava

V současnosti je expresní přeprava využívána stále častěji. Je to dáno většími nároky adresátů, kteří na své zásilky nechtějí čekat příliš dlouho. Pokud Vás zajímá, jakými způsoby je možné poslat zásilku tak, aby na místě určení byla co nejrychleji, pak je dobré začít spolupracovat se spediční firmou Cargo International. Jakožto spediční firma nabízející služby jako soukromým, tak právnickým osobám, má tato firma s transportem zásilek nejrůznějšího typu bohaté zkušenosti. A protože má každý klient zcela jiné požadavky, je zřejmé, že tyto zkušenosti se týkají i expresní přepravy. Ta je většinou realizována pomocí kurýrů, kteří se starají o každou zásilku jednotlivě. Pro Vás to znamená svěřit zásilku do rukou jedné osobě, která zásilku nejenom vyzvedne, ale také doručí, a to nejčastěji ve velmi malém časovém intervalu.

Vyzvednout a stejný den i doručit?

Přeprava balíků může být stejně tak rychlá, jako i spolehlivá a bezpečná. Každý kurýr je zkušený řidič a spolehlivá osoba v jednom. To znamená, že o Vaši zásilku bude v každém případě postaráno naprosto profesionálním způsobem. Výhodou expresní přepravy je možnost zaslat jak klasický balík o běžných rozměrech, tak i zásilky větších rozměrů, které již musí být umístěny na paletu. Pakliže váháte, do jaké kategorie spadá právě Vaše zásilka, je dobré informovat se o maximálních rozměrech a hmotnosti, do kterých je zásilka ještě považována za standardní:

 

  • Nejdelší strana může měřit maximálně 320cm, zároveň součet této délky a obvodu zásilky nesmí přesahovat 500cm
  • Maximální váha je do 100kg
  • Od hmotnosti 60kg musí být zásilka umístěná na paletu
  • Klasické zásilky by měly být zabaleny do bublinkové fólie, popřípadě do kartonu

 

Tyto údaje platí pro vnitrostátní přepravu, pro mezinárodní přepravu jsou poněkud přísnější. Jak tedy můžete vidět, pro spediční firmu Cargo International není problém přepravit i poněkud větší zásilku, a to se zárukou rychlého a bezpečného doručení.