Slyšeli jste už o autozastavárně a říkáte si, že právě tento způsob půjčky se zástavou auta by vám vytrhl trn z paty? Postup, jak tímto způsobem přijít k určitému finančnímu obnosu, je opravdu nadmíru jednoduchý a transparentní. Jak by také ne, když i autozastavárny jsou kontrolovány Českou obchodní inspekci. Nemusíte se tedy naprosto obávat nějakých nekalých praktik.

V autozastavárně bude váš dopravní prostředek v bezpečí

Jakmile své auto, případně jiné dopravní prostředky – motocykly, čtyřkolky, lodě, jeřáby, vysokozdvižné vozíky, ale i speciální vozidla a kamióny, do autozastavárny Praha nebo zastavárny aut v Brně přivezete, zastavárny dopravní prostředek umístí na čtyřiadvacet hodin denně hlídané parkoviště. Samozřejmě, že všechny seriózní autozastavárny jsou navíc pojištěné. Vůbec se tedy nemusíte obávat, že by se vašemu dopravnímu prostředku, vašemu dvoukolovému nebo čtyřkolovému miláčkovi, mohlo přihodit něco nepříjemného. Bude o něj opravdu dobře postaráno, ať už skončí v autozastavárně Praha, nebo předáte auto do zástavy Brno.

Jakmile bude váš dopravní prostředek oceněn, peníze vám budou říkat pane

Pokud jste někdy navštívili klasickou zastavárnu, potom pro vás nebude problém si představit, jak to vypadá třeba v zastavárně aut Praha. Abyste mohli získat půjčku ručenou autem, je potřeba auto do autozastavárny přivést a doložit určité doklady, například malý a velký technický průkaz, volitelně i kupní smlouvu nebo servisní knížku. Váš vůz bude oceněn a následně vám budou vyplaceny peníze. Tak co říkáte, není půjčka ručení autem přesně to, co potřebujete? Pokud ano, neváhejte a dejte auto do zástavy Praha. Jelikož je tato půjčka neúčelová, můžete ji využít ji na co chcete. Klidně i na dovolenou nebo koupi hezkého dárku.

Předchozí článekKdo by byl podle vás lepším prezidentem?
Další článekVitacredit – férové a rychlé jednání při řešení vaší finanční situace