Pokud přemýšlíte nad využitím odborných služeb spojených s koupí, prodejem nebo pronájmem nemovitostí, velmi významně Vám může pomoci realitní kancelář LUXENT, sídlící v Pařížské ulici v Praze. Nejedná se o běžnou realitní kancelář, tato zaměstnává skutečné profesionály, kteří se ve velké míře věnují prodeji luxusních bytů a rodinných domů zejména v Praze. V některých specifických případech řeší také zakázky z celé České republiky, popřípadě zahraničí. Dokáží vyhovět i těm nejnáročnějším přáním svých klientů. Dobrým příkladem toho je například spolupráce s makléřem v samotné Dubaji. Tam je jak známo výběr nemovitostí vždy naprosto unikátní a luxusní záležitostí. LUXENT se specializuje z velké části na nemovitosti, které jsou něčím výjimečné. Ač už jde o jejich prostor, umístění nebo třeba historii. Tým profesionálů se zabývá mnohostrannou činností, své služby poskytuje i v oblasti developerských projektů, samozřejmě dokáže zprostředkovat také pronájem bytů v Praze a okolí.

Luxent

Na prvním místě je vždy absolutní spokojenost klienta, kterému chce LUXENT maximálně vyhovět. A protože obchody s nemovitostmi jsou vždy spojeny s advokátními službami, spolupracuje s renomovanou advokátní kanceláří Hrubý&Buchvaldek sídlící na Praze 1.

Zkušený tým pomůže s financováním koupí nemovitosti, dlouhodobě kooperuje se všemi významnými bankovními institucemi i odborníky v oblasti hypoték a financí. Vaše potřeby jsou vždy řešeny komplexně, rychle a odborně. Pokud je cílem klienta nákup nemovitostí nebo pozemků jako forma další investice, pak pro něj dokáže vyhledat vhodné objekty.

Problémem není ani výkup zadlužených nemovitostí či bytů a domů, které teprve čekají na rekonstrukci

Za dobu svého působení si LUXENT dokázal vybudoval vynikající jméno a navázal potřebné kontakty s médii. Disponuje databází kontaktů zájemců, díky které může své aktuální případy řešit mnohem efektivněji a rychleji. Pro své VIP klienty zprostředkovává obchody formou neveřejných zakázek, tedy tak, aby byla zachována diskrétnost v té nejvyšší možné podobě. Je zkrátka profesionálem se vším všudy.

 

 

 

 

 

Předchozí článekJak ochránit čtyřnohé miláčky proti zákeřným parazitům
Další článekOutdoorové oblečení a jeho výhody