Společnost ELTON hodinářská představuje nejen pro sportovní fanoušky limitovanou edici PRIM SPORT. Edice odkazuje na model PRIM SPORT 1. generace, který se vyráběl od roku 1968. 

Hodinky jsou oblíbené nejen u sportovců, František Venclovský v nich přeplaval kanál La Manche, ale i u herců. Jiří Bartoška zase nedávno vzpomínal, jak v mládí zkoušel vodotěsnost svých „sportů“ doma ve vaně. 

Je samozřejmostí, že původní model z roku 1968, jde s dobou. Hodinky mají oproti původní verzi automatický nátah. Vodotěsnost je zvýšena na 10 ATM. Luneta s lumi bodem je vyrobená technologii HyCeram® a nově má také aretaci. 

Design číselníku i charakteristický tvar ruček je věrný své historické předloze, liší se jen údaj o počtu kamenů – z původních 17 byl zvýšen na 22, nově přibylo číslování minutáže a naopak v duchu minimalismu chybí datumové okno. 

Hodinky jsou doplněny ručně vyrobeným koženým řemínkem. Balení obsahuje nejen náhradní kaučukový řemínek, ale také malé originální překvapení. Pokud Vás zajímá o jaké překvapení jde, koukněte se na www.prim.cz

To vše je zabaleno v dřevěné krabici s potiskem, což činí z limitované edice PRIM SPORT jedinečný dárek pod vánoční stromeček.

Předchozí článekVybavení pokojíku pro pohodu našich nejmenších členů rodiny
Další článekPekařství PAUL u Vás doma