Hodinky PRIM PAVOUK jsou dalším důkazem, že jediný český výrobce této značky, společnost ELTON hodinářská, dbá na tradice. Právě z tohoto modelu nechali to nejlepší a oblékli hodinky do nového, moderního kabátu.

Prvně byly hodinky tohoto typu vyrobeny v 60. letech minulého století. A proč právě pojmenování pavouk? Pouzdro totiž charakterizují lomené nožky, které připomínají nohy pavouka. Proto se tato přezdívka, která byla používána již od počátku, uchovala dodnes. Vzhled číselníku prošel výraznou změnou, tou největší je jistě ta, že je nyní na výběr až ze 4 variant. Čistá bílá barva dominuje svou jednoduchostí, černá, která podtrhne minimalismus, moderní tmavě modrá a antracitová.

Další novinkou, díky které si budete moct hodinky ještě více individualizovat je ta, že kromě klasického pouzdra z nerezové oceli, si můžete zvolit i pouzdro vyrobené ze žlutého, bílého nebo růžového zlata. V těchto barvách jsou také indexy a ručičky.
Díky oblíbenosti tohoto modelu došlo také k tomu, že brzy budou v nabídce i hodinky s menším průměrem číselníku, aby je mohly nosit i dámy.

Pouzdro je jedním z nejsložitějších, které kdy byly v Novém Městě nad Metují vyrobeny. Zlaté ručičky výrobců ho během několika hodin ruční práce dovedly k dokonalosti.  Vzhledem k náročnosti výroby takového pouzdra se využívá jen výjimečně. I to je jedním z důvodů, proč jsou tyto hodinky považovány za vrcholné dílo, které je radost nosit na zápěstí.

Více informací naleznete na stránkách www.prim.cz

Předchozí článekNarozeniny jako stylová party
Další článekDodržte svá předsevzetí s pekařstvím PAUL