Kvalitní zaměstnavatelé, ať už ti státní nebo soukromí, vždy myslí na své zaměstnance i ve smyslu ochrany při práci. I vy, jako zaměstnavatelé, máte možnost vybrat si z široké škály produktů, které společnost pracovniochrana.cz pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance připravila. Veškerou pracovní obuv i pracovní oděv zde můžete zakoupit v maximální kvalitě a za velmi rozumné ceny. Navíc si veškerá nabízená pracovní obuv i pracovní oděvy ve srovnání s nejrůznějšími tržnicemi, podřadnými kamennými či internetovými obchody podrží svou kvalitu opravdu velmi dlouho.

Vhodně zvolené pracovní oděvy a pracovní obuv ochrání před nehodami

Myslete na to, že vaši zaměstnanci jsou často vystavováni nejrůznějším negativním vlivům okolního prostředí. Proto je třeba, aby jejich pracovní obuv a pracovní oděv včetně pracovních kalhot, dokázaly snášet a vydržet obtížné nebo zátěžové podmínky, kterým jsou vystavovány. Veškerá pracovní obuv i pracovní oděvy musí co nejvíce odolat i hrozivě vypadajícím nehodám a v pohodě dále sloužit. Je dobře, že pracovní oděvy včetně pracovních rukavic jsou podrobovány zátěžovým zkouškám, aby dokázaly nejrůznější rizika dobře snášet.

Bezpečnost a ochrana zdraví komplexně

Pracovniochrana.cz je připravena poskytnou ochranu každé části těla. Proto v nabídce tohoto e-shopu naleznete také pracovní rukavice, které jsou rozděleny do skupin podle druhů a specializací.

  • Není opomenuta ani na ochranu hlavy – v nabídce jsou klasické ochranné přilby a protinárazové pracovní čepice.
  • Při práci je také velmi důležitá ochrana sluchu a zraku. Proto zmíněný internetový obchod nabízí kompletní sortiment ochrany sluchu a také ochranné pracovní brýle, štíty a svářečské kukly.
  • Nevyplatí se podceňovat ani ochranu dýchacích cest, neboť dlouhodobá expozice nebezpečným látkám může mít často fatální následky.

Jak vidíte, díky firmě pracovniochrana.cz, tedy díky jejím pracovním oděvům, pracovní obuvi a pracovním rukavicím, může být před úrazem a nepříznivými klimatickými podmínkami chráněn celý člověka od hlavy až po paty.

Předchozí článekChcete vernostné zľavy? Nakupujte dámsku obuv na cooltopanky.sk
Další článekDýhované dveře od SAPELI – příroda ve vašem interiéru