Pejsci se už dávno stali běžnou součástí našich domácností. V současné době je vlastní každý druhý z nás, v současné době mají svého čtyřnohého psího přítele takřka všechny rodiny s dětmi. Psi jsou zkrátka bytosti, které milujeme z celého svého srdce nejen díky jejich věrnosti, ale také díky tomu, že jsou vždy s námi ve chvílích, kdy je u sebe potřebujeme mít. Abyste jim jejich věrnost a lásku oplatili, pořiďte jim něco, co ocení, kvůli čemu budou vděční a kvůli čemu vás budou milovat ještě více.

1) Schody pro psy

Zejména pejsci, kteří jsou zranění, kteří mají nějaké zdravotní problémy, ocení psí schůdky, které jim jejich cestování po domě zjednoduší. Schody pro psy pomáhají pejskům snadněji vylézt na pohovku nebo na postel k majiteli, majitelé je tak nemusí neustále nosit a vyzdvihovat na místa, na která se sami nedostanou.

2) Pelíšek pro psy

K dalším doplňkům, kvůli kterým vás pejsek bude milovat, patří i pelíšek, který majitelé svým čtyřnohým přátelům pořizují ještě před tím, než poprvé vejdou do svého nového domova. Dnes si můžete vybírat z široké nabídky pelíšků pro psy, oblíbené jsou klasické oválné, vkusné jsou však obdélníkové pelechy.

3) Podložka pro psa

Pokud s pejskem trávíte volný čas venku na terase, pořiďte mu na terasu podložku, kterou ocení zejména v době, kdy ho bude dlažba na terase nepříjemně studit.

4) Iglú pro psy

I pejsci mohou mít své iglú. Ocení ho zejména ti pejsci, kteří tráví svůj volný čas v prostorách, které nejsou zatepleny. Jestli pes obývá místnosti domu, kde je průvan, iglú je skutečně zapotřebí. Stejně jako bouda pro psa pejska ochrání před nebezpečným průvanem, protože má vysoké stěny.

5) Klokánek na psa

Jestli jste majitelem malého pejska, možná oceníte spíše klokánka místo tašky. Klokánek je pro psa vhodnější a příjemnější, a to zejména proto, že pejsek cítí teplo jeho majitele.

Předchozí článekČeským tatínkům nejvíce záleží na rodině, na její zabezpečení vydají v průměru 30 tisíc korun
Další článekHledáte dovolenkovou inspiraci? Seriálové rodinky vám napoví