Ruku na srdce. Každý z nás je denně obklopen plasty. Ať už jde o kelímky na kafe, sáček se svačinou nebo brčko v limonádě. Ale jsou tyhle věci třeba? Podle odborníků jsou totiž plasty pro životní prostředí dokonce víc nebezpečné než globální oteplování. Tak proč nepomoci planetě a nezapojit se s pekařstvím PAUL do kampaně #dostbyloplastu.

Právě v rámci této kampaně, můžete pomoci životnímu prostředí. Jak?
Naprosto jednoduše. V pekařství totiž do sortimentu zařadili obaly pro opakované použití. Stojíte ráno v pekárně a čekáte na svou kávu sebou? A proč si ji nenechat udělat do termohrnku? Nápoj vám zůstane teplý a vy nebudete po vypití vyhazovat další plastový kelímek. Pokud termohrnek nemáte, žádný problém. Právě ten si můžete pořídit přímo v PAULovi. Určitě vás potěší, že odměnou vám nebude jen dobrý pocit, ale i to, že díky používání termohrnku PAUL, budete mít každý teplý o 10% levnější. V případě, že vlastníte Mercicard, dostanete dokonce ještě 7% z útraty na kartu zpět.

To ovšem není jedná novinka. V rámci snahy snížit spotřebu plastů jsou v pekařství ke koupi i látkové tašky s krásným designem. Nemusíte si už tedy kupovat při každém nákupu novou igelitku. Látková taška je skladná a navíc se nemusíte bát, že by se mohla při větší zátěži roztrhnout.

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo chce taky pomoci se snížením spotřeby plastů nebo rád navštěvuje francouzské pekařství, můžete mu udělat radost a pořídit tyto novinky jako dárek. O kampani a dalších změnách, které zatočí s plastem se dozvíte na stránkách www.paul-cz.com.